bugün

suyu döktükten sonra dökdüğünüz yerin kuru kalmasını beklemeye benzer.
kesinlikle , solucan adlı bir kitabın repligi ve etkinlik olarakta bir erkege kızlar bunu yazıyorduk .(bende aptım )
bu arada kitap çok güzel
Cezbedici bir soru.
"hayır" dediği zaman ne yapacaklar onu merak ediyorum. kavga sebebi...
soruyu soranın ince düşünceliliğine bile aşık olunur.
Nezaketin nirvanasında olamaktır. Cevabı, evettir. Aşık olsun biri lan bana bende olurum söz.
- can you i love your heart?
+ sorry, i don't speak kurdish.
çok garip gelsede, korkunun, güvensizliğin etkisi çoktur. Daha önce yenilen kazıkları belli ki unutamamış ama hayatına bir başkasının girmesine inandığı vakte gelmiştir kişi artık ve sorar ''sana aşık olabilir miyim'' hayır bana güvenme diyebilir karşı taraf yine üzülür tabi ama bağları erken koparmak çabuk atlatmasına neden olur.

edit: çok tatlısın sen gel sor bana.
Özgür olmadığımızın ap açık göstergesidir. Ne yani senden ayrılabilir miyim ? Elini tutabilir miyim ? Yanından gidebilir miyim diye de mi soracaksınız. bu yüzden dünyanın en saçma izin isteme şeklidir.
Aşkın sorarak olunduğu nerde görülmüş.
-sikseydin bari? cevabını alsa yeridir.
salaklık belirtisidir he diyin geçsin
sevmekten kim utanır. adam soruyor işte.

ayrıca bu ne ezikliktir lan.
(bkz: müsaitseniz size aşık olacağız)
-sana aşık olabilir miyim?
+hayır desem olmayacak mısın?
-ımm olucam yinede.
+bana niye soruyosun o zaman y****m
-e küfür ediyosun sen.
+sen ne sandın y..
-sus tamam.
bir tür şuursuzluk. ancak aşık olabilen bir insan bu şuursuzluğu ve bu rezilliği göze alıp böyle bir soru sorabilir diye düşünüyorum. ":)"
bunu soran kişi zaten bir şeyler hissetmeye başlamıştır veya daha da kötüsü artık tamamen aşık olmuştur daaaaaa sadece karşıdaki kişinin duygularını öğrenmek, karşıdaki kişi kendine ne derece duygular besliyor bilmek istiyordur. müsade sizin diyoruz.
mantıklıdır. da mantıkla duygu bir arada olamaz ki.
(bkz: hoşuma gider misin)
+müsaitsen, sana aşık olacağım.
-sana aşık olabilirmiyim <3
-hayır desem olmıyacak mısın ?
-sen hayır de düşünürüz.
gayet uygun ve yerinde bir sorudur. zira bazıları aman aşık olayım deme ben aşk meşk kaldıramam bu saatten sonra diyebilir. gardınızı alırsınız böylece. sorun önce.
yerinde bir sorudur.en azından aşkınızı içinizde tutmaya kararlı değilseniz.hayır derse.sessiz kalın.evet derse güzel şeyler olabilir.iki uç arasında bambaska bişey söylerse..de..fatal error diyelim.
bir bayanı etkileyebilecek soru cümlelerinden biridir.
edit: bayanım.
--spoiler--
- sana asik olabilirim!#$%^&
+ zirhimi giydim, kilicim elimde, tehlike yok :S
--spoiler--