bugün

samsung galaxy tab 10.1 dünyanın en ince tabletidir an itibariyle. *
tabletlerin benim için harici harddiskleri destekleyene kadar bir hiç olduğu halde * al beni diye cezbedendir aynı zamanda. beyaz renklisi, tasarımı harika.

kadrini kıymetini bilmeyenlere inat android işletim sistemlidir*. bimekste 1399tl idi bugün, gayet güzel. şöyle işte.

http://www.samsung.com/gl...galaxytab/10.1/index.html

şöyle de ipad2 ile karşılaştırılır.

görsel
3 aydır sahip olduğum harika bir alet.
Muhteşemdir.
Ayrıca daha pahalı olmasına rağmen satış elemanı da ipad 2 yerine bunu önermiş ki, android'in kişiselleşmesi olsun, daha çok ücretsizliği olsun harikadır.
ulan keşke iPad 2 alsaydım dedirtir insana, ki sebebi kötü olması değil.
10'larca türkçe ve ingilizce kaynakta, youtube karşılaştırmalarında ipad 2'den hep 2-3 adım ileride olduğu halde popüler kültürün anca sikini yalayan okul arkadaşlarım illalah getirtmiştir adama.
hayır tablet de, galaxy de galaxy tab de 10.1 de, ama vurdum duymaz ibneler "ipad'ini versene yunussss." diyorlar. Ağızlarına vurasım geliyor. iPad alacaksın icloud du para vereceksin, app store a para domalacaksın, bir widget'in olmayacak ana sayfan olmayacak. Android öyle mi?
Allahtan teknik bir iki arkadaş var onlarla idare ediyorum. Te allam ya.
Şimdi o kızlar benden sonra ipad aldı. internet hızı olsun, görünüş olsun benimkine bakıyorlar hala.*
2 yıl telpa garantili, sıfır, faturalı tertemiz, an tibariyle 1357.00 TL den satışa sunduğum tablettir.
Samsung'un en iyi tabletlerinden. Ama samsung bence tablette telefon kadar iyi değil. Teknosada kullandım baktım, donmalar çok oluyo, aşırı ya. Cidden zevki alamıyosun. Ha samsungun en yeni çıkacak tablette multiscreen vardı, aynı windows gibi, ve hiç donma yok. Samsung tablet alırsanız onu alın sadece. Ama asus tablette tek kelime ile "siker". Dört çekirdek. Full hd ekranı, klavyesi falan laptopu aratmaz. Paran olsa cidden onun için kıyılır. Ah ah fakir fukarayız sözlük.
intel ile bir araya geleceği kesinleşmiştir.

(bkz: http://www.maxilevel.com/...-bir-araya-gelebilir.html)