bugün

apple'dan araklamıştır fakat note 2 ile apple'ın amına koymuştur. o arakladığı özellikleri geliştirip yeni şeyler ekleyip süper hale getirmiştir.

dipnot: note 2 kullanıyorum fakat 4s'imi verip geçtim.

edit: 2g çıktığından beri apple kullanıyorum iphone'un yapabileceği her şeyi ve kapasitesinin ne olduğunu her şeyiyle biliyorum. s3 neyse de note 2 gibi bir cihaza apple'ın 5'i rakip olamaz şu an. android'in tek problemi işletim sistemi ile donanımın uyuşmaması tam olarak ayarlanmaması ama jelly bean ile hem bu aşılmış hem de note 2deki 1.6ghz 4 çekirdekli işlemci ve 2 gb ram ile cihaz uçmuştur. android ile yapabilceklerinizin bir sınırı yok fakat ios'da jailbreak olsa bile bir sınır her zaman olacaktır ve android stabil çalışır bir hale geldi bu yüzden çevremdeki teknolojiden anlayan insanlar ve ben iphone'larımızı satıp s3 veya note 2'ye geçtik.

edit2: ben 2g 3 ve 3s kullanırken kimsede iphone yoktu sayılıydı hatta herkes iphone'a sövüp çok uyduruk falan diyordu sonra popüler kültür ile 4 cihazı deli gibi yayıldı 4s'te öyle cihaz herkesin elinde olmaya başladı bir baktım iphone'a deli gibi söven ne kadar insan varsa iphone almaya başladı birbirlerinden gördükçe çoğaldı çoğaldı parası olmayan bile kredi kartı veya evkur gibi yollardan 100 taksitle sahip oldu 1.5 milyarlık telefonu taksitle 3 milyara falan almaya başladılar ki bu telefonun hiçbir özelliğini kullanmıyorlardı sonra bu her tarafta iphone olması beni rahatsız etmeye başladı buda 5'in yetersiz olması gibi bir etken note 2'ye geçmemde.

edit3: bu arada yazar zengin olduğunu göstermeye çalışırken sözlük formatından bihaber olduğunu da göstermiştir.
iphone kullanıcılarının kendini avutmak için samsunga çamur atması.
Iphone a sahip oldukları için kendilerini zengin ilan eden, teknolojiden anlamayı sadece cihaz satın almak olarak gören kişilerin uydurmasıdır. Note' un neler yapabildiğinden pekte haberleri yoktur.
görsel
uydurma hikayedir. nedeni ise bu hikayeyi cikaranlarin bilmedigi bir nokta olmasidir. apple marka cep telefonlarinin icerisindeki led ekranlari ve işlemcileri samsung uretiyor tabi dogal olarak apple da telefonlarinin icerisindeki bir kac parcayi samsungtan aliyor ve dolayisiyla da samsung ozellikleri calmiyor, bizzat uretiyor.. acilan patent davalari ile ilgili de kimse merak etmesin reklam sektoru cok genis. bakin adindan nasil soz ettiriyor ikisi de...
bunlari da nereden biliyorum derseniz bizzat bu firmalarin birinde calistigim icin.. sorusu olan?
samsungun kaliteli ve ucuz telefon ürettiğini sanan kişilerdir. samsung ya ucuz telefon üretir ya da kaliteli. bunu bir anlayamadınız.
adamlar 7 bin tl bandına kadar çıktı sen fakir görmemişsin.

ben nice fakirler gördüm apple kullanan heyt yavrum be adamlar cebindeki telefondan anlamaya çalışıyor karşıdakinin fakir veya zengin olup olmadığını anlamak için telefon ihtiyaçlara göre seçilir birader.
Telefonum j7 prime. Sanki siz 15 bin lira Verdiğiniz telefonla mimari proje çiziyorsunuz da ben fakir telefonumla yapamıyorum. Amk ikimiz de sözlükteyiz işte neyin tantanası bu.
her ne kadar ironi yahut geyik her neyse işte ondan içerse de bu tip "fakirler" tarzı yeni nesil ergenlerin göndermeleri beni ciddi şekilde rahatsız ediyor. yemin ediyorum karşımdaki öyle kafasına göre birisine fakir dese de yumruğu çaksam beş para etmez yüzüne diye bekliyorum. fakirlik kötü, kaka, aşağılık yahut fakir kişi aşağılık gibi anlatılmaya çalışılıyor. yıllarca türk sinemasında da tüm köylüleri yol iz bilmez cahil koyun sürüsü gibi gösterildi. şimdi muhabbet arasında insanlar bir birlerine köylü diye hakaret ediyorlar, fakir diyorlar vs.

tanım mı? fakir diye tanımlanan ne kadar insan varsa, bu başlık altında yahut başka başlık altında ellerine telefon yahut ilgili nesneyi alıp fakirliklerini düşünüp bu yaftayı atanlarla fantezi kurmalarını sağlayan hede hüde.
konu ssd, özellikle m2 tipi ssd ise hiç de fakir olduğunu düğünmediğim topluluktur.

ssd konusunda da samsung'un özellikle evo serisi diğer tüm hard disklerden pahalı durumdadır.

m2.ssd 970 evo kullanan bir bireyim, diğer hard disklerden 1.5 2 kat daha fazla ödemiştim zamanında sırf bu kaliteyi hissedebilmek için.

samsung gibi bir markayı yalnızca cep telefonu üzerinden ele alacak kadar sığ olmayan kişilerdir bence.