bugün

Çark caddesi,nuri bayar taraflarında olanların hissedeceği hadise. Çark deresinden desem nasıl buraya kadar geldi. Burnum koptu lan bu nasıl koku.
bok kokuyorsa altyapı rezilliğinden başkası değildir , büyükşehir belediyesinin yapacağı altyapıyı sikeyim , bizim ilçeyi orospu ettiler amk zırt bırt yolları kazıp duruyorlar geri düzeltmiyorlar da orospu çocukları tam 1.5 yıldır böyle amk , motorun ve arabanın tamirine verdiğim parayla bi araba daha alırdım

ulan motorun kaportası düşer mi amına koyim , düşüyor lan bildiğin düşüyor , bir çukur açmışlar anam avradım olsun 30 cm derinlikte yolun ortasında , gece vakti bi girdim amk çatır çutur sesler geldi bi baktım öndeki kaportanın sol tarafı yok , gittim topladım malzemeyi kendim tellerle bağladım rezalete bak la.
Koskoca kampüse giden yolların kış gelmişken yapılmasına ne demeli. Bütün yaz malak gibi yatan belediye şimdi çalışıyor! Tabii yerseniz.
Kampüs kokmuyor buraya gelin.
Kampuste hissedilmeyendir. Thanks god thanks.
Denizli de bile hissedilen kokudur. Cenabet misin amk.
Gece-gündüz sıcaklık farklarından dolayı oluşan duman hadisesinin yaydığı koku olarak tahmin edilebilir. Yoksa bir şehir nasıl kokabilir. Bangladeş mi burası ? Pakistan mı ? Siz güzel ülkemin güzel memleketlerine nasıl olur da kokuşmuş dersiniz ?
Şeker fabrikasının çalışması nedeniyle kokmaktadır.
her sakaryalinin bildiği kokudur.

küspe kokusu lan o küspe, accık ileride ki şeker fabrikasından geliyo.

bi kaldıramadilar amk fabrikasını. az kaldı sabredin.
hendeke gelmeyen kokudur.
şeker fabrikasının arıtma ve filtrasyon kullanmamasından kaynaklanmaktadır.
Merkezde yaşayanların derdidir. Hayır sabah değil neden akşama doğru o koku yayılmaya başlar. Midemiz kaldırmıyor. insanı şekerden soğutuyor! Kampüs iyidir. Mis gibi temiz hava.
Pis insanlar oldukça çok koku gelecektir.