bugün

yaklaşıl 2 yıldır yüzüne jilet sürmemiş bir insanın, kuaförünün komaya girmesi sonucu (bkz: kuaförünün komada olduğunu öğrenmk) mecburen karşı karşıya kaldığı jiletle traş olma problemince kararsız kalması durumu. ya yüzüm üşürse diye de düşünülmüyor değil.
yakışıyorsa kıymamaya devam etmeyi gerektirir.
sakal uzatmanın ki istemesende uzayan bişeydir.o halde uzamasına mani olmadıgımız durumda,uzamanın belirli evresınden sonra sakalın kendısıni atlet gibi,külot gibi hisseder bünye.olması güven verir,üşümemen,utanmaman için güvencendir.
Bugün başıma geldi. anneme berbere gidiyorum deyip çıktım. asansörde kendime baktım. bana ayrı bir hava kattığını gördüm-asansördeki ayna ve ışıktan da olabilir-. neyse iner inmez kestirmeyeyim dedim. onun yerine markete gittim. sakala vereceğim parayı kitaba verdim bir de kola aldım. şu an onu yudumluyorum birazdan kitaba devam edicem.
Her tıraş dönemi vuku bulan elim hadise.

Kim ne derse desin erkeğin makyajıdır sakal. Bende de 2 aylık var bakalım ne zaman kesilecek.
Şu an yaşadığım sorunsaldır. Zaten yanlarda çıkmıyor bir tek çenemde çıkıyor onu da nerdeyse 1,5 aydır uzatıyorum. Şimdi kesersem çenem üşür lan. Hem kendimi çıplak gibi hissederim. Off 3 tel sakalı olan ben bile bu kadar triplere giriyorsam sakallarını komple uzatıp kesenler kesin geceleri gizli gizli ağlıyorlar.
canim sakalim.
yagmurda altina girseniz islanmazsiniz.

sigara icerken dikkat etmek lazim bazen unutunca ucu dusebiliyor of cok fena.
(bkz: kılda keramet olsa götte çıkmazdı)