bugün

ÇEKiRDEKÇiNiN DAHi ZÜĞÜRT BULDUĞU KiŞi OLMAK DEMEKTiR.
bir de tam alacakken sizi es geçmesi durumu vardır ki daha ilginçtir. o beni kaybeder diyip devam edersiniz.
gül satan teyzelerin, sağı solu kolaçan edip, bir erkekle kızı yan yana görmeye çalışması durumunda, iki sevgiliyi sallamaması kadar trajik değildir.

kız kardeşinizle oturuyor olsanız gelirler, "şu güzel ablama bir çiçek al beaaa" derler. sonra "ulan o benim kardeşim" dersiniz, "hadii hadiii, yemeee şimdi benııı" der. "amına kodumun karısı siktirtecek misin kendini bas git" diyesiniz gelir, yakıştıramazsınız kendinize. sonra gider iki sevgiliye hiç sormadan devam eder. hayata dair iç burkan detay mıdır onu da tam bilemiyorum da, oldukça sikimtrak bir durum.

gülleri koparmayın ayrıca lan! nereden buluyorsun o hakkı insafsız?..
otobüste yanınızdaki koltuk boşken insanların ayakta beklemesi, hatta başka bir koltuk boşalınca oraya oturmak için yarışmaları durumuna benzer bir olaydır.derin bir travmaya sebep olabilir.
adam işin kurdu olmuştur...sen daha adam gelmeden onu nasıl reddedeceğini düşünedur,o senden ekmek çıkmayacağını içgüdüsel olarak anlamıştır.muhtemelen herkese reklam broşörü dağıtan çocukta seni es geçecektir...