bugün

hala tff bizim arkamızda değil, hakemler bizim arkamızda değil diyenlerin unuttuğu cezadır.
fatih terim' in küfürler ve ağır ithamlar sonrası aldığı cezadır. gel gör ki federasyon nenni yavrum nenni kıvamında diğer kulüpleri hiçe sayarak bu kararı ertelemiştir.

aynı şey beşiktaş camiasından birisinin başına gelse beş maç en hafif hali ile on olur, durduk yere başkaları da ceza alır vs vs uzar gider.

terim pkk' ya küfür etsin yine alkışlayalım ama çıksın benim de cezam vardı desin köpekler gibi davranmasın camiasını ve kendisini küçültmesin. bırakalım da küçülüp köpekleşmeyi adil olalım birazcık.
''bizim hesap vardı'' tadında başlık.

ee herkesi yazar yaparsan katlanacaksın.

(bkz: sözlük formatı)
bazı şikeci pezevenklerin kendine bakmadan etrafa ettiği laftır.

(bkz: hassiktir)
fatih terim'in 5 maçlık cezası yoktu. 3 maçlık cezası vardı. süper finalde beşiktaş maçında tribündeydi hatta. sonra emre belözoğlu'nun cezasının 2 maça kadar düşürülmesine, yani galatasaray maçında oynayabileceği şekilde cezasının modifiye edilmesinden sonra kazan kaynamasın diye fatih terim'in cezası ertelendi.

http://blog.milliyet.com....lendi/Blog/?BlogNo=362215
(bkz: o değil de bi tarla vardı noldu ona)
"ama bizim üefa kupamız var" dan sonra şikeci lafını da yeni bir sakız olarak kullanmaya başlayan gsliler tarafından bu laf salatası ile geçiştirilmeye çalışılan olaydır. penaltılar , cezaların üstüne yatmalar falan , cinconsaray tam gaz gidiyor.
uygulaması için galatasarayın şampiyonluğu garantilemesini bekledikleri cezalardır. özellikle geçen sene süper finalin son maçında çekmesi gereken ceza ben de dahil olmak üzere tüm fenerbahçe taraftarını ziyadesiyle rahatsız etmiştir. ondan sonra yok efendim pfdk fenerli tahkim kurulu oç falan filan... bu arada sneijder de gol attı şu anda amk.
ırkçılık yapıp 3 maç ceza alan emre belözoğlu örneği varken hiç te sikimde olmayan ceza. ayrıca meireles'in açık bir şekilde tükürüp 4 maç alması, melonun tükürmeye teşebbüsten 4 maç alması da cabası. ne adaletinden bahsediyorsunuz lan götlekler...