bugün

kimsenin yediğine içtiğine karışamayız...

Cübbeli Ahmet hoca:
Sahabe, peygamberimizin sidiğini ve kanını içerdi.

https://twitter.com/m_cem...DPExNUx89fm9Xigg&s=19
sonra firavun'a kötü diyorlar ,hiç olmazsa insanlara sidik içirmiyor ,bok yedirmiyormuş,üstüne günde iki öğün köle ,mısırlı demeden bira+tayın ekmek veriyormuş.

bu arada o kadar islam ile ilgili kitap okudum, elçi devrinde yemek kültürü hakkında güzel bir tezi bitirdim,yazan sağ olsun..

bu cübbeli gibi sahtekarların söyledikleri yalan dolan, bunlar rahatları bozulmasın, evlerinde et-süt kaymak eksik olmasın, çocukları rahat yaşasın diye inananları sömürüyorlar.
cübbeli denilen sahtekarın kendi beyanı ne gazete okurmuş ne bir kitap .

ateşi bol ,cehennem mekanı olsun.
haydaaa bu adam şarlatan değil miydi ya? noldu da aniden bu adama iman etme isteğiniz başladı? yoksa işinize geldiği için mi inandınız?
Genelleme yapıp ve bunu da din diye sunanlar (buna inanmak ya da inanmamak-böyle bir durum olsun-olmasın) Sahabeyi kendileri (veya bastırılmış dürtüleri olanlar) gibi sado-mazo duygularla anlatmak...

Bu insanlar acilen psikolojik destek almalı.

Allah'a şükürler olsun, bunlar gibi din inancım olacağına ateist olmayı bize hatırlatan bu insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır.
Cübbeli vahhabi, yediklerin senin olsun, bize gördüklerini anlat.

Dincilerde zeka namına bir şey olmadığını her geçen gün görüyoruz. Deve sidiği bitti, şimdi de peygamberin sidiğini içtiğini söylüyorlar. Anlaşılan dinciler de çinliler gibi önüne geleni yiyor, içiyor. Kanın ve sidiğin dinciler için bade ve sahlebin yerini tutabileceğini pek sanmıyorum.

(bkz: cehalet ve inanç arasındaki ilişki)
Kuranda kan içmek haram kılınmışken, bunu ne sahabe içer nede resul iyi ettin der, bu hikaye külliyen yalandır. Anlatanda buna inanıyorsa cahildir.