bugün

sadece ve sadece ihtiyaçları olduğu zaman seks yapan kişi söylemi.

gerek lise gerekte üniversite hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı. zira; ben olmaması taraftarıydım. sevgili ayağına yatıp ayyy aşkım, böceğim diyerek ulu orta sarılamazdım hiç bir erkeğe. çünkü ben her zaman tenha da ve ıssızda sevişmeyi yeyliyordum. ihtiyacım olduğunda da gerekli partneri bulmam 10 dakikamı almıyordu. zaten türkiye gibi abazan kültürün hakim olduğu bir ülkede partner bulmanızın bu kadar uzun sürmesi bile şaşırtıcı. ve nitekim bulduğum her partner 3 dakikada boşalan klasik türk erkeklerindendi. bu dakikadan sonra bu partnerlerin yerini zenci aşkım haydar alıyordu ve bu iş evlenene dek böyle gitti. evlendikten sonra da boşlamadım tabi haydarcığımı haftada bir sevip okşuyorum onu. burada huzurlarınızda kendisine sıcak ve nemli bir öpücük gönderiyorum.
yeğliyorum'a yeyliyorum diyen, klasik türk erkeği yaftasını da yapıştırmaktan geri kalmayan ' klasik türk kızı ' söylemidir. ıyy.
yalandır. seks ihtiyaçtan çok zevk işidir.
değişik anlamları olan cümle.

sadece ihtiyaçların olduğunda seks yaptın; ne biliyim örneğin yemeğe mi ihtiyacın vardı, paraya mı ihtiyacın vardı? elbiseye mi? bu ihtiyaçları karşılamak için seks yaptıysan orospuluk yaptın demektir. ha yok, seks ihtiyacını giderdiysen conın yiyim. ooyhhşş...

(bkz: bi siktir git denilen tespitler)
doğrdur. seks zevkten dolayı bir ihtiyaç halini almıştır.
insanlar ve yunuslar hariç bütün canlıların yaptığıdır.
seksin ihtiyaç olduğunu anlamış kişi söylemdir. sana ihtiyacım var şeklinde çağrıda bulunursa bu kişi bilin ki işin sonunda sizi kendi ihtiyaçları doğrultusunda bir mendil gibi kullanıp atacaktır tabiki bir sonraki ihtiyaç dönemine kadar. (bkz: geri dön tülayyy sana ihtiyacım var)
kız: benimle seks yapar mısın?
erkek: hayır şu anda ihtiyacım yok.

yok artık !
çoğu zaman ihtiyaç duymayan kişidir. aklına gelmiyorsa zaten ne hayalinde nede etrafında iştahını kabartan birileri yok demektir.
(bkz: sağlık için seks yapmak)
görsel
''ben sekse seks demem sevdiğim, aşık olduğum kızla olmadıktan sonra'' diyen birinin karşı çıkması olası söylem. *
aşık olunan insanla sadece tek vücut değil tek ruh haline gelinen bu olayı tamamen hayvani bir şey gibi algılayan insan söylemidir.
aşık olmamıştır.*
sadece ihtiyaç olunca yapılan her şey gibi yeni bir anlama, heyecana bürünebilecek eylem.
genel itibariyle bütün çevresinde cinsel arzularını harekete geçirecek hiç kimse yoksa ihtiyaç halini kesinlikle almaz. deneyin anlarsınız. ama bunu hanım kızlar hiç bir zaman anlamayacaklar ne var ya benim pantolonumda eteğimde bacağa bakınca ne anlıyorsunuz gibi alavere dalaverelere girmeye devam edeceklerdir.

erkeklerde çekmezsem şişiyor gibi zamazingo işler peşinde devam edecekler. haklılar da. zira gün boyu onlarca kez cinsel uyarıcılara maruz kalınıyor farkına varmasan içlenmesen bile yer ediyor. amk cenabet dolaşmayın bari pis herifler dünyanın sonun getirdiniz püüühhhhh.
ihtiyacı olmadan seks yapmaktan iyidir.
(bkz: azgın eş baskısı)
(bkz: #15790643)
(bkz: all i need)
ihtiyaçları giderildiğinde mutluluk verir.
(bkz: sheldon cooper)
(bkz: Beverly Hofstadter)
Bekar erkekler için imkansızdır. ihtiyaç olunca karı olmaz karı olsa ihtiyaç olmaz ikisi de olsa işi yapacak yer olmaz.
ula canım çekti be. yaş olmuş 35+ hiç nasip olmadı.
güncel Önemli Başlıklar