bugün

malesef 14 ağustos 2013 türkiye gana maçıdır.
çok iyi olup çok da güzel olan hadisedir.
yeni öğrenilmiş ama şaşırılmayan bilgidir. milli takım için kaçınılmaz sondur. bir tribün düşünün ki, rakipte bulunan yıldız futbolcuları izlemek için maça geliyor. işte milli takım bu durumda.

elinize sağlık.
14 ağustos san yunanistan-marino maçıdır.hakemi atilla taş tır (bkz: çaktınmı ironiyi).
18 kişilik kadroya alınmayan 32 kişilik gana milli takımı futbolcularının kalan 14 tanesidir.
eskiden milli maç oldu mu heyecanlanırdım. şimdi maç var mı yok mu bilmiyorum. teşekkürler sadri şener teşekkürler maa teşekkürler arıboğan teşekkürler demirören.
muhtemelen sayı gerçekçi değildir. lakin o bile fazladır o milli takıma...

oynasın o artiz topçular, başta emre...

nerede lan o nabzın heyecandan, 150'ye fırladığı kırmızı beyaz günler. ziksinler başarıyı, emek yok artık.
o 47 kişinin nasıl bir halet-i ruhiyeye sahip olduğunu merak etmemize vesile olan maçtır. boykot edin almayın bilet, gitmeyin maçlara. para için milli takımın başına gelip de başarısızlığa rağmen orada duranlar orada kaldıkları sürece...
abdullah avcı'nın akrabalarının biletleri aldığı maçtır.
bu maçın milli bir maç olması bizim gibi bir milletin en zor anlarından biridir.

anlaşılıyor ki ülke sevgimizin bayrak, sevgimizin içine edilmiş.

başarısızlığa rağmen babasının malı gibi o koltuklarda oturanlar utansın biraz.
iyi ki gitmediğim maç. Doğru söylemişler, stadyum boş kalmış baksanıza.
milli takımımızın ibb'nin seyirci rekorunu kıramayacağı maçtır.

şaka bir yana 47 ney arkadaş, gelen olacaktır yine biletli ya da biletsiz.
az önce bir arkadaşımın arayıp elinde bilet bulunduğunu istersem verebileceğini söyledi, teşekkür edip istemediğimi bildirdim. bizi milli takımdan soğutan başta orangutan ören ve abdullah avcı'ya teşekkür ederim.
150 civarına yaklasmistir satılan bilet sayısi. Yalan haberlere itibar etmeyiniz.
Dün gece itibariyle satılan bilet sayısı 150 ye ulaşmıştı. Sponsorlar ise ellerindeki 5bin bileti verebilecek yer arıyorlardı. işi olmayan biletsiz olarak gitsin bence kapıları açarlar ya da oradaki biletli biriyle sizi de turnikeden geçirirler.
ne sanıyordunuz ki kaç tane bilet satılacaktı böyle bir tablo varken?