bugün

kendisi hakkındaki benzetmelere sert bir şekilde açıklama getirdi.

http://capsverlan.com/sho...105ea5f9e0ce8170773844ab9
alt yapıdan a takıma çıkarken 2. emre,büyük bir yetenek,her mevki de oynayabiliyor. manşetleriyle gazetelerde haberi çıkan ama hayal kırıklığı yaratan galatasaray alt yapısından yetişmiş bir futbolcu.
galatasaray formasıyla henüz kırmızı kart görmeyen futbolcu.
futbolu galatasaray da bitirmesini istediğim yürekten galatasaray lı futbolcu. karakteri de futbolculuğu da yeter galatasaray için. bu adam gibi 2 tane daha olsa yeter aslında.
martıların düşmanı galatasaray futbolcusu. şutlarıyla öldürdüğü martı sayısı içimizi acıtacak boyutlara gelmiştir.
dün pes 11 oynarken topla hiç alakası olmayan bir alanda iki oyuncuyu birden kayarak yaptığı faul sonucu sakatlayan ve ardından kırmızı kart görüp yenilmeme sebep olan güzide topçudur.ne diyelim oyunu baya gerçekçi yapmışlar.
Oyun tarzıyla ibrahim Üzülmez'e benzettiğim Galatasaraylı futbolcudur.
(bkz: son vuruşu olsa Real Madrid de oynardı)
hakkında bu kadar çok entry girilince gol attı sandım.
18 nisan 2011 manisaspor galatasaray maçında gol atmasa da bir asist yapmış reistir.
pes 11 oynarken real madrid ve chelsea'nin istediği topçudur.
Youtube'da bu neymiş diyerek bir videosunu izledim. 30 civarı golü ve bazı messivari hareketleri vardı. Hep dalga geçildi ama o kadar kötü değil.
empati kurmayı denedikten sonra öyle eleştirilmesi gereken futbolcu.
hakkında yapılan olumsuz eleştirileri haketmeyen futbolcudur zira kendisinin futbolculuğu baş üstünde taşınan çoğu fultolcudan kesinlikle üstündür.
yaptığı* ortalarla ünlü galatasaraylı futbolcu.
manisaspor maçında ardanın 2 golündeki asisti kalite ve tecrübe akıyordu. ardanın golünden çok sabrinin asistine hayran oldum ve tekrar tekrar izledim. benim için en büyük aslanlardan biridir.
Muhteşem ortaların adamı.
içimizden biri. halk çocuğu.
18 nisan 2011 manisaspor galatasaray maçında, ardanın 2. golünde o mükemmel pası vermeden önce oldukça rezil bir serbest vuruş kullanarak, biz galatasaraylı taraftarlara dandik serbest vuruş kullansam da bir bildiğim var mesajı vermiştir.

(bkz: üşüyoruz reyiz)
Belki inanması çok zor fakat güncele bakıldığında Galatasaray' ın mevcuttaki en iyi oyuncularından.
2 kez üst üste isabetli şut ve ya orta yaptığı zaman kıyamet alametlerinden sayılan galataraylı ve 'milli' futbolcu .
frikik olduğu zaman masum masum bakan ve acıyıp topa vurdurulan insan o kadar eleştriliyo yerine adam bulamıyorlar.
"galatasaraylı sabri ve eşi yağmur hanım geçtiğimiz gün city's teydi. çift bir buçuk ay sonra minik bebeklerini kucaklarına alacaklarını söyledi."

bebişi yakında doğacaktır. jr. sabri geliyor uleyn! * * *

http://kelebekgaleri.hurr...6318&p=6&rid=2368
bebek mi geliyormuş? şaşırdım sabri ilk defa kaleyi tutturmuş o zaman.
isteyen bobiler' de dalga geçsin,
isteyen inci' de şamatasına konu etsin,
isteyen adını söyleyip kahkaha atsın,
yüreğiyle, savaşmasıyla, döktüğü terle bu sezon çoğu futbolcumuzun hak etmediği sarı kırmızı formanın hakkını vermiş futbolcumuz.
futbol ve uzaybilimin birleştiği nokta.