bugün

kaleme alacağım bir makalenin ismidir.

sabahları yanımda uyanacak kızlara, neler yapmaları gerektiğini öğretecek bir makale...

-1: beni öperek uyandırın.

evet, bu çok önemli. beni yanaklarımdan, boynumdan, omuzlarımdan, sırtımdan erkekliğimden kasıklarımdan öpe öpe uyandırın.

öyle öküz gibi, hadi kalk aşkım sabah oldu diye dürtmeyin beni, gıcık oluyorum. ben de gözümü açınca sabah olduğunu görüyorum ama demek canım hala uyumak istiyor ki yatıyorum, di mi? dal.

-2: müzik açın

yumuşak, güzel, keman tınıları ile süslü bir müzik açın.

zira o sabah sabah karta kaçmış sesinizi dinlemekten daha güzel bir sürpriz olur bu.

-3: küveti doldurun

ki gidip o sıcacık suyun içie girip, uykumda kasılmış, sertleşmiş kaslarımın zevk içinde yumuşaması, rahatlaması güne hazırlanması mümkün olsun.

-4: önümde masturbasyon yapın.

evet, bu çok önemli. bir kadının haz denizindeki azgın dalgalara kendini teslim etmesi ve orgazm çığlıklarına kapılması, bir evin atmosferini tamamen değiştirir. hani, kötü sözler kullanıdığınızda su kristallerinin biçim değiştirmesi efsanesi var ya, işte bu da öyle bişey. eğer orgazm çığlıkları atan güzel dilberlerle dolu bir evdeyseniz, evinizin mutluluğu asla eksik olmaz.

-5: sabah güneşi altında dans edin.

sabah kahvaltısını ettiim sırada, odanın diğer ucunda, pencerenin önüdnde, sabah güneşi salonuma dolarken, üstünüzdeki kıyaftleri çıkarıp, egzotik bir dans eşiliğinde ruhumun kadın bedeninin sant eseri gibi güzelliği ile doymasına hizmet edin.

işte bu beş maddelik rehberi takip ederseniz ve sabahları yanımda uyandığınızda bana doğru şekilde yaklaşırsanız, isminizi bilmesem bile (nüfus kağıtlarındaki isimleri değil ruhlara kazınan kimlikleri önemsiyorum çünkü) size aşık olurum.

kimbilir güzel sözlük kızları, belki de bu dilber siz olursunuz.

http://listen.grooveshark...ng/A_Certain_Girl/3237469
(bkz: yine de şahlanıyor aman)
bi siktirip gidin çay koyun. tostun yanında güzel gidiyor.
1-author'un dediklerini dikkate almayın.
2-güzel bir kahvaltı hazırlayın.
3-çayı iyi demleyin.
4-gazetem önümde olsun.

(bkz: aha da budur)
ben de yanımda uyanacak insana bu yazıyı yolluyorum. *
(bkz: bogazim kurudu avrat hele bi su getir)
uyandırırken yanımda bulunmayın çünkü biri beni uyandırırken her zaman uyandıran kişi benim forhandimdedir.
45 cm'den fazla yaklasmayin, lezbiyen degilim, oyarim.
(bkz: andersen den masallar)
+gece yaptıklarımdan sorumlu değilim.

-hatırlamıyorum.
(bkz: suyundan da koy)
(bkz: bir heveslendi ki sözlük kızları)
burnundan nefes alma. en büyük tavsiyem bu olur.