Mutfakta deli gibi dört dönüp yiyecek hiç bir şey bulamamakla sonuçlanan ve şahsımca nefret edilen durumdur.
Saat başı ne yesem diye düşündüren durum.
hemen hemen hergün başıma gelen bi durum. neyseki kilo almıyorum.
sabahlarken ortaya çıkan problemlerin ilk silsilesidir. bu durum atlatıldığı zaman bir de üşüme sorunu ortaya çıkar.
çoğu kişiyi sabahın ilk ışıklarını göremeden uyumaya sevk eden durumdur. bu yüzden her zaman derim ki zulanı yap ondan sonra sabahla. derim yani.
belli bi zamandan sonra 2 yıl içinde 30 kilo alınmasını sağlayabilir.
saat 1 de yapılan ekmek arası ile ertelenebilen hadise.
kilo almanin bas sebebidir.
misir patlatmayin.
tost yapmayin.
yumurtaya bulasmayin.
yapmayin sunu.

(bkz: ben bi krep yapayim) *
ekmeğin arasına her şeyin girebileceğini kanıtlayan durumdur ~~bi yere kadar herşey
bütün gün burun kıvırdığın kuru ekmeği yemektir.
Ben en iyisi mutfağa bir bakayım, kim kalkacak mk şimdi gibi düşüncelere neden olur.
-Gelen varsa paça ısmarlayayım.
Lafını dememe sebep olan açlıktır. Zira tek başına tadı çıkmıyor.
Hele pazar sabahı ise bu saatlerde mal gibi kalırsın.. Çaresizliğin resmidir. Para da geçmiyor her yer kapalı şu an ve ben acıktım..
zordur. karşı koymak lazım zira kiloya ve mide rahatsızlıklarına sebebiyet verir.
gündüz can sıkıntısından birşey yemeye istek olmadığından, gece film ve dizilerle vaktin geçtiğinde farkına vardığındır. neyseki sütlü kahve var her zamanki gibi.
şu anda bodrumda gece resepsiyonisti olarak çalıştığım için her gün içine düştüğüm durum, insan akşam 8 sabah 8 çalışıp her gün sabahlamak zorunda kalınca çekilmez oluyor.
(bkz: zamanlama manidar)
normal bir şeydir. götümüz mü acıkacaktı? ya da öğlene doğru mu acıkacaktı?
Şuanda olan olaydır. En son 12 saat önce yemek yediğimi düşünürsek -tabii 10 saat önce yenilen krakeri saymazsak- ve hiç uyumadığımı hesaba katarsak doğal bir durumdur.

O değilde zamandan ziyade, yanımda durmadan yiyen bir ördeğin olmasıda karnımı acıktırmıyor değil

sayın hayvan severler canım ördek çekmedi sadece acıktım *
olağan durumdur. hele çalışansanız daha olağan.