bugün

nedense ağzına yüzüne rasgele vurmak istediğim tiplerdir. tamam heyecanlısın, mutlusun; ama bu kadar lay lay lom olmak niye? her şeye gülme çabası, espiri yapma çabası. hiç gerçekçi değil.
herkesin güne iyi başladığını sanıp ters tarafından kalkmış olanların sinirlerini bozan tiptir .
kendin ol deyip ilk fırsatta sarsmak istediğim kişi. *
canı sıkkın olanların damarına basan insandır.
sağlıklı olan, sevgilisiyle veya eşiyle mutlu olan, ailesiyle ilgili sorunları olmayan, iş veya okul hayatında başarılı olan ve cebinde çok parası olan tiptir.
güne iyi başlamaya sebep tiptir sevilesidir .
ağzının üstüne ayakkabının tersi ile vurulması gereken tiptir.
benimdir. ne yapalım yani somurtarak mı gezelim kediyle kuşla çiçekle böcekle kavga mı edelim ?

görsel

neşeli olun olm yoksa erkenden yaşlanırsınız bak. dalağınız şişer böbreğiniz küser kalbiniz tekler..
Sevilesi tiptir. kıymeti bilinmesi gereken zira soyu tükenme noktasına gelen tiptir.
Her insanın hayatında olması gereken, cıvıl cıvıl, kıpır kıpır, neşeli, insana enerji yükleyen bir şahanedir.

Ne var yani sabah sabah gudubet gibi gezmenin, daha hiçbir bok yaşamamışken, çemkirmenin, hönkürmenin?!
Neden enerjimi emikliyorsun ki, ne hakkın var?!
Sevmiyorum ulen sizi!
Bu benim. Hatta ikizimi uyandırmaya giderken bir çok argoyla geri dondurmuslugu vardir beni *