bugün

eğer hırsıza verdilerse şimdiye kadar elde ettikleri sevaplar gitti, diğerine verdilerse ortada verilen oy gözükmüyor.
PARTiLERiNiN DE DESTEĞiYLE TAYYiPe VERDiLER.

HOCANIN KEMiKLERi SIZLAR...
Oy vermediler
Aday çıkarsalardı tanınmasında etkili olacaktı.
verseler de yüzdeleri lmayan bir partidir.aynı zamanda başkanları okeye aranan dördüncü adammış ama parti başganı olmuş, sanırım o el bitti
Twitter'da "hiçbir aday islam birliğine inanmıyor, hepsi batı yanlısı" diyerek oy vermemeye çağırdıklarını da gördüm.
Asıl soru MHP lilerin kime oy verdiğidir. bir ülkücü olarak utanmaya başladım, yerel seçimlerde sarıgül e oy vereni var cb seçiminde tayyibe oy vereni var. Siktirin gidin lan bu ülkeden sizin ülkünüze sıçayım.
Kime verdiklerini söylemeden önce açıklğa kavuşturmak gereken bir şey varki;

bu %1-1,5'luk partinin içinde öyle bir kesim varki, iddia ediyorum; en azılı kemalist, en azılı ülkücü veya kürtçü bile bunlar kadar akp karşıtı olamaz.

Bir de o kadar bağnaz bir karşıtlık varki, mesela bu saydığım 3 kesimin, muhalefetlerinin temel bir dayanağı olur. ama saadetçilerin bahaneleri adamda mavi ekran etkisi yapar. Sanırsın onların zamanında, herşey güllük gülistanlık, ademin elma yemediği zamanları anımsatıyor.

Bu bahsettiğim azılı kesim, kamalak ne derse onu yapar. Kamalak boykot demişse, boykot yaptıklarından adınız kadar emin olun.

Geri kalan, henüz aklını yitirmemiş seçmenleri ise kendi iradesine göre oy atmıştır. Ekmel bey'e vereceğim diyenini gördüm ama kanımca çoğunluk başbakandan yana kullanmıştır.

Neyse bu %1-2 bu gidişle zaten daha da dağılır artık. Bu kamalak varken o seçmen de akp ve bbp arasında daha çok gidip gelir.