bugün

ders açısından vasat olarak nitelendirilebilir. çok çok iyi olunca da mutlaka düşüşe uğranılır. bunu yaşamaz en azından. ortada olmak iyidir çünkü bir anda başarı elde edince acayip mutlu olur bu öğrenci, başarısızlıkla karşılaşınca da çok takmaz.
5 ten şaşmaz 6 yı aşmaz öğrencilerdir.
canlarım benim.
öğretmenleri tarafından hiç bir zaman adı hatırlanmayacak öğrenci profiline aday olmaktır..
dertsiz tasasız öğrenci tipidir.zira ne sınav zamanı insanların stresini çekersiniz ne de yahuı bu herif ortalamayı düşürüyor tepkilerine maruz kalırsınız.lisede en arka sırada yatarak vakit geçirirsiniz yazılılarda da geçer not alıp rahatınıza bakarsınız,üniversitede de anfinin en arkasına oturup hem kız keser hemde az biraz derse kulak verip finallerden de bi hafta önce çalışmaya başlayıp her dönem 1 ders bırakıp okulu 5 yılda bitirisiniz.eğitim hayatınız erdener abi kıvamında rahat rahat geçer.
(bkz: azı karar çoğu zarar) diyenlerdir..

en azından kafası rahattır..
tek başına inek sürüsüne bedel olsan herkes kopya ister, vermezsen adamın bi tarafından kan alırlar kamil kan!!

ulan tembel olayım desen kimse kopya istemez ama bu sefer de ana baba dırdırı seni yer bitirir..

en iyisi böylesidir.. orta şeker olucan usta.. öyle yüksekten uçmiycan.. çapını küçülteceksin.. 5 alcam diye kasarsan üzülürsün tabi.. "3 alacam lan" de bak nasıl mutlu oluyosun, hedeflediklerine ulaşıyosun..

oh miss valla..

(bkz: bu hikayedeki mal benim)