bugün

görünürde zayıf bir olasılık gözükse de hayal alemlerinde bankoya oynayandır.

umut güzel şey valla azizim... insanı olmadık şeylerin bile peşinden sürükleyip ona hayal alemlerinde on numara taklalar attırıyor. türk erkeğinin cinsellik bilgisi bu hayallerle , olmasını istenen beyhude ama naif arzularla gelişiyor, ilerleme kaydediyor. onca yıl süren kimi zamann acı kimi zaman öfke kimi zaman da zevk veren mastürbasyon monologlarından sonra türk erkeği sanal da olsa bir şeyler öğreniyor ve çevresiyle de bunu paylaşıyor.

işte bu durumların doğal sonucu olarak da, çevresiyle iletişim halinde olan her yurdum erkeği , her an sevişebilecekmiş gibi hazır kıt'a bekliyor. cüzdanlarda kondom taşımak bunun en cazip örneklerinden biridir. onun dışında zihinsel olarak da , kendisine arkadaşları tarafından anlatılan ve muhtemelen yalan dolan olan şeylere inanıp, neden ben bu tecrübeyi yaşamayayım ki diyor. o hisse kapılıyor. neden olmasın ki, misal bir bara gitmişim, 4. denememde sabah kendimi hatunla birlikte yatarken bulmuşum!
neden olmasın ki, hemen tanışıp sevişip, olan biteni asla sorgulamayıp, neden ben de fuckbudy'mle amlı götlü muhabbetlere, genişliğin, amerikan tarzı hayatın doruklarına çıkmayayım. sonra da cumaya gitmem gerektiğini söyleyen eş dostla zaman geçirmeyeyim, bakkal hayri'nin mekanına girerken selamün aleyküm çekip, çıkarken kültür şoku mağduru hissetmeyeyim kendimi... kazımımız cevabı gördüğünüz gibi kendiliğinden verdi az önce..

sözlükte de aynı şey geçerli. düşüncelerinize hayranım, mükemmel hoşsohbet insanı diye başlayan, sonra zirvelerde devam eden gözlerin şahin gibi bir yerlere odaklandığı avcı av konumundaki hep umut dolu o zamanlar.

bilgisayarın başında, onun entrylerini okurken hayal edilen kucak danslı sahneler, geri oynatmalı hem de.. kızın beyan ettiği fikirlerden yola çıkarak onun kendisine verme ihtimalini hesapladığı dakikalar... ilk başlarda rüyalardaki sevgili arzusunu gerçekleştirme durumu, sonra da ne kadar orospu acaba testi...

zor be.
(bkz: abi beni sev)
sözlük yazarının fantezisinden ibarettir.
- selam, yatalım mı?
- bi siktir git ya
- moderatörüm kızım ben
- bu hafta vizelerim var haftaya yapsak olur mu?
- hah böyle yola gel
olasılık problemlerini oldum olasıya sevmedim. çözemedim. çözülemeyecek bir olasılık. *
çokdur.
(bkz: hayallerde yaşamak)
tanışılan kişinin sözlük abazanı olmasıyla soğru orantılıdır.
(bkz: kardeş kardeş)
(bkz: on yıllık sözlük yazarıyım böyle başlık görmedim)

kişiden kişiye değişen olasılıktır.

şahsi olarak 1/100 civarına tekabül eder. hatta daha geniş anlamda 1/10000 olan olasılıktır. tusususuzu nickli yazar ile yatmışlığımız vardır birkaç kere olmak kaydı ile...*
(bkz: dur üzerime rahat bir şeyler alayım)
abazaların çoğunlu nedeniyle, sözlük kişisel istatistiklerine yakında eklenebilecek olan bir linktir.
(bkz: kırmızı karın yağması)
(bkz: özel mesajla asılmak/#6335062)
öyle bir eylem yoktur.hayal gücünün baya geniş olduğunu gösterisidir.
ikna edici bir ispatı olduğu takdirde karşı cinsleri mesaj yağmuruna tutabilecek yüzde doksanlık yazar kitlesine sahip bir sözlükte imkansıza oynamaktır.
Zor ama imkansız olmayan durumdur zira bu kadar ekek, neyse.
uludağ sözlükte yüzde 85 lere varan yüksek olasılıktır. şahsen eski hızlı dönemlerimde çok kız patlattım pıt diye ses geldi kanla beraber. ama artık dindar mütedeyyin bir insanım. tövbekarım yani.
istanbulda değil ise imkansız hatta sıfırdır.