bugün

iç bunaltıcı durumdur.herkes kendi dini ve siyasi görüşü dışındaki insanlara sallıyor hakaretler ediyor.normal bir insan bile dayanamayıp cevap vermek zorunda kalıyor.çok kez başıma geldi.niye bu nefret bütüncül olunmalı biraz.yoksa sözlük hep kasvetli kalıcak.
Sansasyonel konular olup herkesin dikkatini çektiği içindir. Bilgi içerikli entry lere hasret kaldım arkadaş.
Fikirlerini baskalarina empoze etmeye calisan insanlarin actiklari basliklardir.
Ayni zamanda mudafa amacli da bir cok entry girildiginden politika kesin sozlugu acacaktir.
acilan baslik entry almasina alir ancak bu sozluge mi mal edilmelidir bilemiyorum.
ideoloji karmaşası yaşayan yazarların yaptıklarıdır. Kendi fikirlerinden emin olmayan yazarlar diğer yazarların da aynı fikirde olmalarını, kendilerini onaylamalarını isterler. Onaylanmayınca da karşıt görüşün bütün siyasi değerlerine hakaret etmede kendilerini özgür ilan ederler.
Sonuç olarak da sözlük fatih altaylılarla levent kırcalarla dolar taşar.
demekki doğru siyasi ve dini düşünceye varılamayacağının göstergesidir. Örneğin portakalda turuncudur desek hiç bir itiraz çıkmaz.
gülüp güldürmek için burdayım, bazen o kadar hararetli tartışıyorlar ki istemeyerek içlerine dahil oluyorum.

kırıp incittiklerime söylüyorum; sizden özür dilerim.

siyaset boştur.