bugün

Sorsan kuranı 3 defa okuyup hatim etmişlerdir.. Hatta belki de bazıları hafızlardır(!) hatta ve hatta bütün kutsal kitapları tümden okuyup hepsini reddetmeyi uygun görmüşlerdir. E ne de olsa hepsi birer pilim insanı.. Öylelermiş yani.. Öyle iddia ediyorlar. Neyse maymuncuklar, adiyos sizlere.. insan olanlar kalsın bakalım.. Şimdi, tesadüfen varoluşunuzun şerefine bir ahlaksızlık daha yapın haydi.. Ha tesadüflere girmişken sahiden, tesadüfen bir tek hücreli oluşup bu hücreden nasıl bu kadar canlı popülasyonu türedi acaba? Allah allah.. Neden kedilere pati, bize el geldi ki? :/ birde dostum, bir kola daha ihtiyacım olduğunu düşünüyorum, 3.sü ne zaman çıkar acaba?.. Tek beyinle idrak edemeyenler 2. bir beyini istemeye başlayabilirler.. devreler yandı tabi.. Dur dur birde şey var, bizim şu aynı tek hücreliden oluşan bitkiler.. Yok yok biter mi? Birde o tek hücreliden oluşan karşı cinslerimiz.. Hmmm. Evet sorguluyor musunuz ateit arkadaşlar? Dilim sürçtü pardon.. Lakin o fındık beyninizle hak ettiniz sanırım. Yani az önce baktımda sol tarafa, baya baya müslüman düşmanı olmuşsunuz.. Amacınız sahiden sorgulamak değilde islamı eleştirmek olmuş.. Acaba sadece islamı eleştirmekle aslında amacınızın reddetmek olduğu tanrı önermesinin ne alakası var?.. Başka bir tanrıya inan bari diye söylüyorum, andaval geldin andaval gitme diye.. Belki bir şansın olur ne dersin ? Birde bilimsel açıdan kelimenin köklerine iniyorum.. anlamanız için anlatayım.. Teist=tanrı düşüncesine sahip kimse.. Ateist= a olumsuzluk ekinden dolayı tam tersi.. Görüyor musun koskoca islamı eleştir yazısını? Göremiyorsun.. Bende göremedim. Asıl görevini gördün mü peki? Tanrı önermesini eleştirmek.. Zaten sadece bizim ülkede böyle anasını satayım.. islam kötü yha bb diyerek ateit olmuş maymunlar sadece bizim ülkede.. Elin ateisti tanrıyı sorgularken atom altı parçacık çarpıştırıyor, bunlarda sidik yarıştırıyor cımbızla okudukları ayetlerle.. islam kafa kes diyormuş!.. Bak sen.. * bazen keşke öyle dese de şunların kafasını kesip bir kaç uçan kafa görsem diyorum.. Birde sözde humanistlikleri var tabi.. Müslümanları gördükleri yerde bir kaşık suda boğmak isteyeceklerine rağmen.. Barış deyip kaos yaratmalarına rağmen.. Bitmedi bitmedi.. Müslümanlara olan katliyamları görmeyip banane amına koyayım diyerek beri tarafta peace taslayanlar.. Poker face maske takmış ruh yoksunları.. Diyorum ki, sizin sorununuz tanrıyla islamla falan değil, sikinizin keyfiyle alakalı.. Kısa bi an düşündün.. Hak verdin.. Yada vermedin pekte sikimde değil zaten. Lakin o bulanık karakterinizde ki omurgasızlığı gördükçe insan olmanızdan tiksiniyorum.. Haydi siz maymunlara emanet.. Yada gerçek ateistlik bö döğöl amk *
bu ülkede neye inandığını bilmeyenler olduğu gibi neyi inkar ettiğini bilmeyenlerde vardır, bu ülkenin kendi eğitim kalitesiyle alakalı bir durum, ayrıca ergen bir ateisten gidipte hegel olmasını beklemekte saçma olur.
Bir yerde sürekli "Acaba var mı lan?" "Varsa naparız amına koyim?" Dediklerinide okumuştum.. Sonrada nese islamı eleştireyim amk deyip buraya başlık açıyorlarmış.. Hayret edilesi dostlar..