bugün

sabah ezani okunana dek sözlükte fink atmanin verdigi zararlardan bir tanesi. sol frame'e tecavüz sonrasi duyulan haz.. tuhaf bir sey 31'den sonra cöken pismanlik duygusu gibi. sabah kalktiginda silik kutusunu dolu görmek..

gün icersinde bilincaltimiza ittigimiz isteklerin sekil degistirerek ortaya cikmis halidir rüya. freud ne demis: rüyada gördügümüz herkes biziz.
iyi de benim bilincaltima kim sokuyor bunlari?

o diil de o butonlar falan ne ilgincti öyle...

mesaj baslikta gizli zaten: ruyada gormek.

(bkz: buralar hep ayar dolacak)
moderatör adayı olduğunu ilan eden bazı yazarlar * için gerçekleşmesi sözlüğün hayrına olacak durumdur. o kişiler için bu durumun rüyadan öteye geçmesi aynı zamanda sözlüğün idam fermanı olacaktır.
bazıları rüyasında bile göremeyip ancak ahkam kesebildiğinden kıskançlık yaratan durum.
adam bir de moderatör olsa, dutluğu kesip tuvalet yapacaksınız!

(bkz: buralar eskiden hep dutluktu)
bu rüyayı görenlerin afişe edilmesini eleştirdiği olay.
(bkz: hayırdır inşallah)
sadece rüyada kalacak bir hayaldir.
ne demiş ünlü düşünür kaan tangöze: rüyanda görsen inanma.
hayra yorumlanır.
rüyanın etkisiyle sözlükte gelip moderatörlük taslayan yazarın silik olması ile sonuçlanabilecek olaydır. bırakınız rüyada kalsın, gerçek sanılmamalıdır, sandırılmamalıdır, sandırttırılmamalıdır. *
(bkz: rüyaların tersine çıkma durumu)
Moderator olmanin cok istendigini gosterir.
bir yazara heyecan veren şeydir.

Dün gece gördüm. Bizzat zall dan mesaj aldım. Sevgili aydinoglu, bundan sonra artık moderatör olarak görev almış bulunuyorsun. Tebrik ederim.

Bu mesajı okudum.

Hemen 260 dan fazla yazara silik attım. 350 den fazla yazarı da, 8 ay süre ile çaylak yaptım.

Sonra bir mesaj daha aldım zall dan.

- aydinoglu, senden görevi geri aldım. Yapacağın moderatörlüğü s.keyim.

Teşekkür ettim yine de.

Sonra ekranda bir yazı gördüm.

Uludağ sözlük sizi birden fazla yönlendirdi. Yani silik yemişim.

Rüyamda bile mod olma işim, en fazla 2 saat sürdü. Rüyada bile beceremedim.
kalkınca gusül tazelemek gerekir.