bugün

Yataktan kalkıp abdest almayı gerektirir.
Uyandığınızda kendinizi bir şampiyon gibi hissedebilirsiniz.
(bkz: kamyon devirmek)
birçok kadının da başına gelmiş olması muhtemel hebele hübeledir.
31'den kat kat daha zevkli durum.
lise'de din hocası bu konuda öyle bi'şey söylemişti ki, hala korkarım.

sürtünme, temas olmadan boşalmak mümkün değildir.
siz cinlerle ilişkiye girdiğiniz için rüyada cünüp oluyosunuz.
besmeleli ve abdestli yatarsanız cinler size yanaşmazlar.

bir cini sikmekten korkmuyorum da götçüye denk gelmek... allah muhafaza...
yine başıma gelen olaydır. en az haftada 1 başıma gelir. üstelik 2 günde 1 31 çekmeme rağmen. ama bu seferki rüya harbiden güzeldi. bilim kurgulu falan. dün nihat hatipoğlu'nun yüzüklerin efendisi gibi bilim kurgu filmlerinin esintisi hz süleyman'ın hayatı falan demesini dinledim. sanırım oradan bilim kurgu takılmış aklıma, sözlükten de bir kızın resmine bakarak iç geçirmiştim. oradan da kız takılmış aklıma. rüyada bunlar birleşince işte çok güzel bir rüya ortaya çıktı.

rüyamda çarşıya gezmeye çıkmışım. tabi etraf normal değil, bilim kurgu rüya olduğundan insanlar kapsül içinde uçarak falan geziyorlar etrafta bir be yürüyerek. biraz dolaşırken yanıma tek kişilik güzel, pembe bir kapsül yanaşıyor. camı açıp bana "kapsül tek kişilik rahatsız olmazsan eğer sıkışarak beraber gezeriz" diyor. bende kızı beğenince "olur" diyorum ve kapsüle biniyorum. tek kişilik olduğu için tam arkasına yapışmak zorunda kalıyorum. biraz uçuyoruz geziyoruz derken benim penis kalkıyor. kızda bunu fark edip "sanırım sende bir şeyler oldu" diyor. ben utanıyorum tabi cevap veremiyorum. bu sefer twerk yapar gibi iyice sürtüyor kalçasını, bende en son dayanamayıp okşamaya başlıyorum bunun kalçalarını. altında kısa şort var indiriyorum onun şortunu siyah bir tanga ile kalıyor. o da el atıp benim altımdaki kotu indiriyor. bende siyah boxer ile kalıyorum. biraz daha sürttükten sonra ben onun tangasını, o benim boxeri indiriyor ve başlıyorum işe... sonra bir anda boşalarak uyanıyorum ve çıplak uyuduğum için çarşaf göbeğim bacağım her yer sperm olmuş.

direk duşa gittim. çarşaf falan hepsini makineye attım. güzel bir duş aldım. bu rüyada boşalmamın geçmesi lazım, sevmiyorum ama hepte başıma geliyor. gerçi bu seferki güzeldi ama.. neyse bayramınız da kutlu olsun gençler.
uzun süre cinsel aktivite yapılmadığında başa gelebilecek hadisedir.
(bkz: kamyon devirmek)
güncel Önemli Başlıklar