bugün

Porsche ile şahinin kıyaslanması kadar saçmadır bu arada.
(bkz: Okuyamadık kardeş durumumuz yoktu)
lan sen ne yazdın aq. bunu yazana değil okuyana nobel ödülü verirler.
Çok uzun be kusura bakma. Ama yanlış tabi ırklar farklı.

Gidip te farklı ırkları kıyaslamak anlamsız. Sarı saçta ruslar güzelse siyah saçta da türk kızları güzel.
Bunu okuyacak olsam şu an tıp fakultesindeydim
Kisacası şoyle soyliyim sana
O gtunu temizlemeye aciz ruslarla turk kizlarini kiyaslamak senin ayibin olur.
adam az daha zorlasa doktora tezi olacak. bu kadar kafa yorulacak bir konu yok ortada.türkiye de abazan erkekler kızları iki dk bile boş bırakmayıp her yerde sulandığı için kızların ego tavan oluyor, bununda erkekleri etkileyen sonuçları ortaya çıkıyor.
Rus kızları her anlamda üstündür. Türk kızı kim ki onu öbür melek gibi kızlarla karşılaştırıyorsunuz?
(bkz: turkish girl win)

ya bırakın onlarda sevgi diye bisey yok sadece para için yada Türkiyede yasamak için evleniyolar ( bi çoğu )
hepsini okudum gözüm 5 numara oldu şişe dibi gibi camla geziyorum.
tam olarak hata olmayan tespittir. rusyaya defalarca gitmiş bir insan olarak söylüyorum rus kızlarının türklere karşı bir zaafı var evet bunu söyleyebilirim. bunun nedeni rusyada erkeklerin içki içip sızıp kadının işe gidip evine bakmasıdır. türk erkeklerinin sahiplenici yapıları çok hoşlarına gidiyor ve sevdikleri erkeği kesinlikle aldatmazlar her zaman arkalarında dururlar. nedeni ise rus kızlarının sevgiye olan açlığıdır. ülkemizde türk kızları bu sevgiye doydukları için halk arasında trip denen ve aşırıya kaçtığında erkeği bezdiren bir hale bürünürler. ellerindekinin kıymetini bilmezler. rus kızları ise bunun kıymetini çok iyi bilir ki zaten rusyada az rastlanan bir duygudur sevgi . yani türk kızları ile rus kızları arasında kıyas yapmak yerine türk ve rus erkekleri arasında kıyas yaparsanız durumu daha iyi anlarsınız.

not: 1. entryi okudum ama 2. yemedi dayı.
tamam tamam bu kadar uzun yazmış haksız olamaz. ben kabul ediyorum rus kızları bizden güzel ve üstün.
Hatadır. Evet. Bunu demek istedi eminim.
1. Den sonrasını okumadım ve bununla gurur duyuyorum.
Herkese kısaca açıklayacağım başlıktır. Türkler hep aynı fabrikadan çıkma malları görünce rus ürünleri daha farklı ve çekici gelecektir. Ruslarda öyle Türkleri görünce daha farklı ve çekici gelecektir.

Kısaca güzel kardesim; Rus erkekleri Türk kızlarını, Türk erkekleri Rus kızlarını seçeceği durumudur. Tabi bu bir olasılık. (bkz: çok zekiyim lan)
ilk paragrafın yarısını okudum gerisine gerek görmedim.
Biz türk kızlarını aşağılıyor isek sen birde rus erkeklerini rus kadınlarından dinle. O zaman kim kimi prenses yapıyor anlarsın.
Slav kadınlarının asıl Türk sevgisinin nedeni kendi erkeklerinin davranışlarıdır.
Yoğun vodka dan dalga kalkarsa anca 1 posta atar, karıyı kafayı yaptıkça döver, eve çocuğa bakmaz, tembel. Kafa yapmak uğruna kadınlarını paylaşabilecek bir millet bu slavlar.
Bunların köylü karıları da bizimkilerden bile beter, samanlık kültürü bile yok la.