bugün

bu çok sık karşılaşılan bir durumdur. restorana girersiniz boş masa bakınırsınız, dünya güzeli bir rus hatun yanındaki kara kuru öküzle oturur ve sizi sığır gibi keser. başınızın belaya girmesini istemediğiniz için görmemezlikten gelir yürüyüp gider, hatunun rahatlığına hayret edersiniz. yanındaki öküz de bu duruma alışmış olmalıdır.
türk kızının kıymetini bilmeyen yurdum erkeğine oh olsun (!) sana, dengini buldun denesi vaka.
yaradılış...
rus kadınlarının sadakat ve aile kavramlarına ne kadar önem verdiğinin göstergesidir. unutmadan hatırlatayım, geçenlerde çok okunan bir rus gazetesi kadın okuyucularına, "kocanıza belli etmeden aldatma yöntemleri" diye bir haber yayınladı. rus gelin sevenlere duyurulur.
rusların cinsel seyahat için gelenlerine bakarak yapılan bir değerlendirmedir. konu sadakat ise, türk kadınlarına taş çıkartırlar. biliyorum. yanındaki kocası zannettiğiniz kara kuru arkadaşın, başka bir iş koluna mensup olma durumunu bir daha düşünün derim ben...
alışmış kudurmuşdam beterdir, durumları sözkonusudur rus kızlarında. sanki damarlarında vardır. ancak güzellikleri tartışılmaz. evlenmeyi düşünenler çok karamsar olmasınlardır, istisnaları olabilir. en azından bir iki yıl flört devresi geçirerek, huylarını test edebilirler.
rus kadınları erkeklerine sağdık kalan ve bu tip hareketlerden kaçınan bir ırktır. ya turist olarak gelmiş ve seks arıyordur yada yanındaki pezevengidir. bir rus hatuna çıkarsızca bir dondurma bile alsanız gözleri parlar öyle sanıldığı gibi içlerine paris hilton kaçmış gibi bir oropu ruhları yoktur.
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında görür)
Bu gibi durumlarda çimdik öneriyoruz.