bugün

kafayı sıyırmış öğretmendir. zamanımızda ne kadar din kültürü öğretmeni tanıdıysam hepsi de ruh hastasıydı. biri evinde inek beslerdi, sıraya masaya tükürürdü. biri kuran okurdu bize okurken görmeniz gerekliydi anlatamam. biri titreyerek yürürdü sınıfta şeklinde devam eden öğretmenler.
@1 ÇARPILACAKSIN PUTPEREST KARDEŞiM PARMAGINI ISIR VE AYAĞINLA ÜZERiNE BAS.
lisedeki din kulturu ogretmenimiz. Kendisi beni dinsiz sanardi. Size bir konusmamizi aktarayim.
+(laz sivesiyle) nasil istir da bu? Sinavlarin 96-90 ama hic dersi dinlemiyosun?
-dinliyorum hocam.
+hayir bak ben goruyorum sıkılıyosun sen derste.
-olur mu hic ocam allah kelami bu ne sikintisi?
+?!
Sozlulerim yazililarimdan daha dusuktu.
her branştan olabilecek ruh hastalarından biridir. sana denk gelmişse her yerde böyle birşey olacak değil. ona bakarsanız bizim okulda da hep en ağırbaşlı adamlar olurdu din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerimiz. (bkz: dini kötülemek için saçmalamanın sınırlarını zorlamak)
harbiden de din hocaları çatlak olurdu yavv. tam piskopatlardı ama hepside.
ruh hastası olmasının yanında bir de kızların bacaklarına bakıp burnunu tüm ders boyunca silip kıpkırmızı yapan ortaokuldaki din kültürü öğretmenimizdir. *
derste cin çağırabilecek din kültürü hocasıdır.

şakaya gelmez. her zaman onun dediği olur. elindeki din kırbacını acımadan çocuklara vurup boş gülmenin günah olduğu konusunda tehditler savurur.
duaların türkçe karşılıklarını öğretmeyip inatla arapça olarak ezberletmeye çalışandır. insanlar dualarında ne söylediklerini neden anlamasınlar? bu nasıl bir zihniyettir.