bugün

yolda dilenci görse 50 kuruş bile vermeyenlerin , yanında çalıştırdığı adama açlık sınırının bile altında olan asgari ücreti veren , yaralı parmağa işemeye bile üşenenlerin 17 aralık sonrası ağızlarından düşürmediği '' hırsız '' yakıştırmasının gerçek nedenidir. yetim hakkı diye ötüp hayatında bir kere bile çocuk esirgeme kurumlarına gidip bir yetimin başını okşamayanların içindekilerini dışarı vuran durum.

ortaya çıkan tapelerde sadece rüşvet tapeleri yayınlanmadı. aponun tapeleri , meb ile ilgili tapeler , dış politika ve yargı alanında ortaya onlarca tape çıktı ama insanların ağızlarından düşürmediği tek şey: tayyip erdoğan'ın vurgunları. bunun nedeni aslında çok açıktır. bu insanların yetim hakkı , gelişme, kalkınma vs. hiçbir şey umrunda değil. bunların derdi '' onlar götürüyor ben niye götüremiyorum '' düşüncesidir. en yakın örnek ise bedelli askerliktir. bedelli müjdesini alınca en sert akp muhalifi bile güzelleme yaptı adamlara. yani kömür ve makarnaya oy satanlar gibi bir kap mamaya sattılar '' dik duruşlarını '' .

sizin sadece fiyatınız yüksek. değeriniz ise yalnızca sıfır.

ahlaklı değilsiniz yalnızca elinize ahlaksızlık fırsatı geçmedi.
eline her gün ahlaksızlık fırsatı geçen şahsımın tek başına çürütebileceği saçmalık söylemidir. ahlaksızlık 1 lira ile de aynıdır 1 milyon lira ile de işte siz göt kılları bunu anlayamıyorsunuz ve hayatınız boyunca anlayamayacaksınız..

hırsızı koruyan hırsızdan daha ahlaksız daha aşağılıktır. bugün babam çalsa ona da aynısını söylerim hadi götünüz yiyiyorsa içinizde azcık insanlık varsa sizde söylesenize..