bugün

yozdılın zeka seviyesi. (bkz: çok geri öyle böyle değil)
güç elinde olduğu sürece, haksız olduğun halde tazminatta alırsın ve hatta kelle de istersin yakında.

biz gençler olarak rte virüsünden nasıl kurtulacaz bakalım.
türk mahkemeleri'nin ne kadar hukuktan haberdar olduğunun delilidir.

aihm'nin son kararlarından birinde siyasetçilere "küfür etmek" dahi ifade özgürlüğü olarak tanımlandı. aksi durumun devletler tarafından kötüye kullanılarak özgürlükleri kısıtlayabileceği gerekçesiyle aldılar bu kararı...

yani yılmaz özdil dilerse davayı önce temyize ve eğer sonuç çıkmazsa aihm'ye göndererek sonunda kazanacaktır. üstüne gene dilerse tazminat dahi alacaktır (ki onu da gürcülerin irecep değil sen ben ödeyeceğiz teknik olarak)

ileri çok ileri demokrasimizde oluyor böyle...
davayı erdoğan kazanasa idi, buradaki kudrmuşlar mahkemeyi kahraman ilan edecekti ama bakıyorum yılmaz davayı kaybedince mesleklerini icra etmeye başlamışlar ve ağlamaya başlamışlar. mahkeme nin doğru karar vermesidir efenim nu karar. sen kimsin lan kelime oyunlarıyla cıvık, lümpen yazılar yazacaksın, koskoca cihan başbakan ına hakaretler edeceksin hadsiz.
israil'in politik özründen sonra havaya girip hızını alamayan kişi eylemidir.

(bkz: salıverin küçük enişteyi)
tayyip erdoğan ın şu saatten sonra türkiye cumhuriyeti nde açtığı bir davayı kazanamaması gibi bir durum olmayacağından şaşırtıcı olmayandır. düşünün ki rte bir dava açacak ve bir hakim onu haksız çıkaracak. o hakimi ne yaparlar azizim. (bkz: işte bunlar hep ileri demokrasi)
Tayyip in açtığı bir davayı, tayyip in istediği gibi sonuçlandırmayan hakimin görev yerinin neresi olacağını merak ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar