bugün

rte nin 7 Eylül 1994 günü gece saat 03:00'te buldozerlerle Karacaahmet Sultan Dergahı'nı yıkmaya çalışmasıyla ispatlanan (!) durum.
gerçekten de sayın başbakanımız salt kendi milletine değil tüm insanlığa karşı din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin inanılmaz bir saygı ve sevgi beslemekte, bunun yanısıra şu an için aklımıza gelmeyen daha birçok müthiş özelliği aynı potada eriterek devletimizi ve milletimizi feza çağına doğru adım adım yaklaştırmaktadır. kendisi türkiye cumhuriyeti tarihinin en donanımlı, en bilge, en saygıdeğer, en devlet adamlığına yakışan, en vatanı milleti yandaşlarına ve mensubu olduğu cemaate peşkeş çekmeyen, en yakışıklı başbakanlarından birisidir.
rte bence çok iyi bir insandır, gelmiş geçmiş en harika ötesi başbakandır. çok süper icraatları vardır, bayılıyorum ona ben. şimdilik başka tespitim yok.

tanım: dayanağı olmayan saptama.
(bkz: ateşle yaklaşmayınız)
müslüman olmasından kaynaklanır. bir müslümanın başka dinlerdeki insanlar için kötü düşünmesi veya bu yüzden onlara zulmetmesi olanaksızdır. zaten allah ın da dediği gibi:

119- Al imran: "işte siz öyle kimselersiniz ki, onlar sizi sevmedikleri halde siz onları seversiniz..."