bugün

bugün gördüğümüz olaydan sonra biz beşiktaşlıların keşke dediği mevzudur.

galatasaray'ın yumuşak karnını bulup saldırmıştır kendisi. haklıdır veya değildir tartışılır. ama 100 yıllık kulübün adını ağzına alırken destur çekeceksin. önünü ilikleyip ayakta bekleyeceksin...

aynı lafları farklı sebeplerdende olabilir, acaba beşiktaş'a söyleme cesareti gösterebilirmiydi. yıllardır şeref bey stadının önünden geçememektedir kendisi. en son gelen abdullah gül en fazla protestoya 3 dakika dayanabilmiştir.

mesela dese ''inönü devletin taşınmaz malı. burada başka projelerimiz var. siz bakın başınızın çaresine...'' ya da ''inönü stadının hakkı bizde. akıllı olun...'' dese...

ne güzel olur...

olacak iki mutlak seçenek var. ya hükümet düşer, ya da türkiye batıdan bölünmeye başlar.

o lafın ertesi günü inanıyoruz ki biz dahil çoğu beşiktaşlı savaş hazırlıkları yapar...evet biz bunu çoluk çocuk, yaşlı ve genç yaparız...çok yaptık.

işin camia boyutuna gelirsek...ben galatasaraylıyım diye geçinen ünlü ve söz sahibi insanları kınıyorum. koskoca galatasaray lisesi'nin yetiştirdiği babayiğitler yok mu... ''hoop haddini bil'' diyecek.

ben bir beşiktaşlı olarak ezeli rakibimiz olduğu kadar ezeli dostumuz olan galatasaray'ın içinde bulundu bu basiretsiz duruma üzülüyorum. ama biz beşiktaş taraftarı olarak buca maçında recep tayyip erdoğan ve tayfasına gerekli cevabı vereceğiz.

yıllar önce recep tayyip erdoğan'ın izlemeye geldiği bir fenerbahçe maçında yaptığımız tezahurat gibi...

''atam sen rahat uyu bekçisiyiz biz cumhuriyetin...''

not: bu tezahurata 10 dakika dayanabildi sayın rte....
(bkz: tavşan dağ)
3 büyük kulüp böyle bir durumda bir birine kelek yapmaz, beşiktaş taraftarı galatasaray taraftarının onurlu duruşunu görüyor ve bu asil harekete destek veriyor.

ruh asla satın alınamaz, kömürü başkasına verin.
aslanların menfaat için boyunlarını eğmediklerini gördükten sonra çarşı'nın neler yapabilecegini tahmin bile edemiyorum.
başbakanımıza herhangi bir saygısızlıkta bulunmayacağımızı, trübünün önde gelenlerinden birisi olarak belirtmek isterim.

(bkz: direk ebesini sikmek)
kuş beyinli aşağılık kompleksi sahibi bjk taraftarının arzusu. ne o saldıracak mısın dövecek misin derler adama. hasılı liselilerin ne kadar vasat olabildikleri konusunda fikir veren bir başlık. meb'in ortaöğretim müfredatını tekrar gözden geçirme zorunluluğu ortadadır.
beşiktaş taraftarının stadı yaptığını iddia eden başbakanı yuhlamak yerine, stada sokmayacağını düşünüyorum. illa ısrar ederse stadınıda al git diye tempo tutulur, ertesi gün demirören çıkıp suçluları bulacağız dermi bilmem ama, derse onunda stada girişinin engelleneceğine eminim.
batıdan bölünmeye yol açacak hadisedir. *
n'oluyor lan!
beşiktaş taraftarı bölünmeye bu kadar meraklı mı kardeşim?
galatasaray taraftarı tepkisini koymuş, bundan önce bir maçta da koymuşlardı. adamlar ne yapsın?
yönetim stad nedeniyle adamlara minnettar.
neden?
ulan takım kötü, hoca gitmiş, futbolcu alamıyorsun. yönetim istifa sesleri yükseliyor.
bir stad hayatını kurtarıyor. her şey unutuluyor.
olayları mantık çerçevesinde düşünmek lazım. böylesi basit bir tepki başbakan, kurmayları ve adnan polat tarafından çok büyütüldü sanki... alt tarafı bir yuh yani, ne olacak?

insanların stada girememesi için haklı bir neden değil bence...
aynı adamlar fenerbahçe sahaya çıkarken de yuhalıyor. fenerbahçe camiası yerinde olsam onları da almayın diye baskı yapardım. bu ne lan, çok komik...
fasulyenin kendini nimet sanmasına aldanan mal söylemi.
biraz sıkar o. *
farkımız 1 mayıs etkinliklerinde şu tutumla tescillenmiştir.

koy akp'ye, koy imf ye, koy faşistlere
koy hepsi göt olsun
emekçi halkım
iktidar olsun
inşallah...

http://www.youtube.com/watch?v=asE81qUbNt4
yadırganamayan bir eylemdir.
(bkz: çomar tut olum)