bugün

internethaber'de başlığı görünce şaşırmadığım haberdir. kendisi kesinlikle bir centilmen ve ona tabi ki yakıştı.
http://www.internethaber....news_detail.php?id=182762

diğer bir skandal için;
(bkz: intihar etmek isteyeni dikkate almayın)
bahçeli'nin muhtemelen "kendi diyen kendi olur." ya da "sonsuz ayna" benzeri anlayışlarla cevaplayacağı hakaret.
kaç zamandır meydanlardasınız ey 3 lider. hanginiz belediye başkanı adayınızı takdim ettiniz halka? sanki genel seçim varmış gibi, hep siz varsınız her yerde.
planınızı, hedefinizi anlattınız mı halka hiç peki? hele başbakanımız. devlet kaynaklarını kullanarak gidiyor seçim propagandası yapmaya. benim paramla gidiyor. senin paranla da gidiyor, unutma.
birbirinize laf sokup durun. halk hanginizin umrunda sanki.
(bkz: uçağa binme özürü)
miting arasında "adamı küfür ettirmeyin" diyen bir başbakan çakmasına yine yakışacak bir laftır. Ayrıca herkese hakaret eder kendine ufak iğneleyici laf gelse ortalığı karıştırır, ne bir ironi ama.
%47 oranıda hakaret ederek alıyor demek, recep ivedik denen hayvana kırılarak gülen halkımızdan ne beklenir ki.
recep tayyip erdoğan'ın devlet bahçeli'ye "uçak korkun var yavrum" deme şeklidir. RTE'nin alısılagelmiş külhanbeyi tavrıdır. ifadede fiziksel bir özür söz konusu degildir.

bu kadar malca carpıtılan bir başlık da ilk kez goruyorum. yok artık!
bize gerçek özürlülerin* sözlükte olduğunu gösteren, başbakanımızın sözüdür.
siyasetten iyice igrendirendir. yalniz o degil iyice ilkokul seviyesine falan dustuler. yazik.