bugün

görsel
başarıya ulaşmış mesajdır.
sonuç olarak x saattir şu adam hakkında konuşuyosunuz.
lan bana da atmis, bakiyorum son 20 entry de sirf tasak yapmisim, hic edebi-felsefi entrylerim yok.
anladim bi ali cengiz oyunu oldugunu, bu basliga entry kasalim da baska sazanlar aglamasin beyler...
(#20238211)
günahıma girmiştir. mesajı aldığım andan itibaren ağzım kulaklarımda dolaşıyorum. ne hazindir ki asparagas söylemmiş. seni asla affetmeyeceğim rollo, hıh. * *
ülkemizde hakaretler havada uçuşurken yalandanda olsa attığı mesajla en azından gülümsetmiştir.
hakkında kötü düşünülmemelidir. sevgiliniz yokken size günaydın mesajı atabilecek kapasitede bir yazardır. teşekkür edilip geçiştirilmelidir.
(#20235683)hayatımda sanırım bir daha böyle entry okuyamam. enfes olmuş. başarılarınızın devamını dilerim.saygılarımla, rollo tomasi.
Bir an icin sevindirmistir.
Ben bu tuzaga hep dusuyorum zaten.

Ediiit: (#20238621)edebi yönü kuvvetli, takip edilebilecek bir yazar ararken sizin entrylerinize denk geldim. harikulade entryleriniz karşısında "işte, gerçek bir yazar böyle olmalı. kalemi böyle kuvvetli olmalı" dedim. gerçekten de başarılarınızın devamını diliyorum.rollo tomasi.
Saniyesinde attigi mesaja koptum.
Mesajını ciddiye alıp az önce cevap yazdığım mal dicem ama demiyorum.
Sevgıler rollo
beni de kandırmış bulunan arkadaştır.