bugün

entry leriniz insanı büyülüyor. kaç tane sözlük yazarı gördüm, hiç bu kadar kabiliyetli ve içten yazan bir yazara rastlamadım. enfes.

saygılarımla, rollo tomasi.

evet efenım özel mesaj budur amaç ıse kutsal troll eylemlerının yanı sıra nıck altının yorumla dolmasıdır. üzülerek söylüyorum kı bu gırışım başarılı da olmuştur. ne dıye gıdıp atlıyorsunuz hemen adamın yazdığına hadı atladın kendını çok ıyı bı yazar sandın ne dıye nıck altına yazıyorsun yok ben onun gerçeklığıne ınanmadım ondan nıck altına yazdım dıyorsan e adamın amacı da o zaten ne dıye onun emelıne alet oluyorsun.
adamın3sayfalık nıckaltının ılk7gırısı harıç gerı kalan hepsı bugün yazılmış. *
(bkz: adam mi sikiyorlar la)
acemi bir trolümsü insanın bile adına başlık açtırabileceğini kanıtlamıştır bu mesaj.
"sözlükte canım sıkıldıkça
okuduğum nadir yazarlardan
birisiniz. oldukça başarılı,
enfes entrylere sahipsiniz. bu
başarılarınızın devamını
diliyorum. saygılarımla, rollo tomasi." budur.
şukunuzu vermeyi de ihmal etmiyorlar.
Bu tuzağa düşmeyen yazarlar da var efendim. (bkz: kendimden biliyorum)
Hadi anlamadın nick altına girme özel mesaj dan cevap yaz olsun bitsin.
banada böyle mesaj yollandı amacıne anlamadım.
rollo tomasi nin ergen olduğunu gösterir.

ne diye nick altına yazacakmışım lan. mesajının cevabını veririm o kadar. adamın götünü kaldırmaya ne gerek var. samimiyetsiz seni.

atığı mesaja bakın;

''(#20237638)harikulade bir entry. gördüğüm kadarıyla sözlüğün değerli yazarlarından birisiniz.

saygılar, rollo tomasi.''

yalakçılık yapmanın lüzumu yoktur.
demek yalandı hepsi? o süslü cümleler birer şablondan ibaretti demek. hayalkırıklığı budur işte. lanetliyorum.
arkadaşımız henüz ergen, bende onun kadar muhteşem bir ergen görmedim.
işsizliğin daniskasıdır. Ulan ben de ..
" harikulade bir entry. gördüğüm kadarıyla sözlüğün kalemi en sağlam yazarlarından birisiniz.
saygılar, rollo tomasi. "

gahba.
''aduuuu kiş kiş kiş'' diye cevap verdiğim mesajdır. ayrıca yazalım, nick altını dolduralım, adına başlıklar açalım. bunda bi mahsur görmüyorum ben. adamın istediği de bu zaten. hepimiz birer entry girsek, el birliği ile popüler yapsak çocukta mutluluktan havalara uçsa ne var sanki ? *
Açtım bütün girdiğim entryleri okudum.
(bkz: sazan avi)
"ömrümde gördğüm en harika entry. gördüğüm kadarıyla sözlüğün kalemi en sağlam yazarlarından birisiniz.
saygılar, rollo tomasi. "

şahsıma da gönderilmiş mesajdır. buna mukabil ben de ;

"ömrümde gördüğüm en nazik yazarsınız, sevgiler" dedim. inşaallah inanmıştır.
"Bir haşmet bir de rollo zaten, onlar da olmasa napardık" dedirten söz dizisi.
"inanın entrylerinizi okumadan güne başlayamıyorum. sözlükte birçok yazar gördüm, tanıdım, sizin kadar kabiliyetli bir yazara daha rastlamadım. entryleriniz gerçekten enfes.

saygılarımla, rollo tomasi."
(bkz: cemi cümlenin yazılışını öğrenmek)

aro.
bana yolladığı mesajdan sonra ilk kitabımı yazmaya karar vermiştim ki, bu başlığı gördüm..
herkese iyi dileklerini sunan bir mesaj atarken bana maddi yönden destek olabilirim diye mesaj atmıştır. bu yaşta olur böyle şeyler. (bkz: rolla tomasi vardı siktim öldü)
ama gerçekten süper bir mesajdı. kimin aklına gelir ki karşı tarafın gururunu okşayacak şey yazmak?

ama yine de kibar bir mesaj iletildi kendisine:
--spoiler--
çok teşekkür ediyorum duygu ve düşüncelerinize. ama bunu tüm yazarlara yazıyorsunuz anlaşılan * yine de mutlu ettiğiniz için teşekkür ediyorum.
--spoiler--
girdiğim olağanca hatalı entryden sonra bana, ''sözlükte sizin gibi edebi bilgisi hedede hüdede olan yazarları görmek güzel'' gibisinden yolladığı mesajdır. ama beni tuzağa düşürdü. o boktan entryde bile güzellik aradım.
anlam veremediğim mesaj.

ulen saplı sikli entrylerime "çok edebi yazıyosun, enfes.." diye mesaj atmış daha ne deyim.
özel mesajdan yollanmıştır. Kabuletmeliyim bi an kendimi bi bok sandım ama herif sözcükleri herkese yazmış allahtan gaza gelip methiyeler düzmedim adama eyvallah yazdım bitek.şanslıyım ucuz kurtuldum , teşekkür ederim bi an kendimi iyi hissettim.