bugün

kemal kılıçdaroğlu zekasıdır ulan nasıl ilişkilendirdin de bu espriyi yaptın ?
aha bunu senden başka kimse ilişkilendiremez de, bunu seni korumak için çırpınanların zekası nerelerde ?
nasıl bir muhalefettir adam saçma bir bok yemiş sıvamanın ne mantığı var?
bak güzel kardeşim,bak canım kardeşim gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum sana.

anayasamıza göre bu yaştaki cocukların eğitiminden devlet sorumlu ve vakıf yurtları yasak.yani yasa dışı yollardan acılan bi yurdu senin bakanın savunuyor.
bi kereden bişe olmaz diyen bakana tepki vermeyen sen önüne yatara trip atıyorsun.

ya aptalsın ya da biliyorsun fakat işine gelmiyor.
bende aptala anlatır gibi tekrar uplayım başlığı
burada ensar vakfına ak parti bakanının yaptığı açıklamayı desteklemiyorum ( yani diyorum ki entry sıçmaya gerek yok)
burada muhammer gülerin altına yattığı zarrabı desteklemiyorum ( bişey biliyorum diye olmayan espri yeteneğini sergileme çaban boşu boşunadır)
diyorum ki adam tam bir gerizekalı lider vasfı yok ve alakasız konudan alakasız birşeyler sıçtı sıvamaya gerek yok.
siyasi üsluptan yoksun müdür zırvasını korumanın mantığı yok! ben nasıl bakanın ensar vakfı meselesine evet eşeklik yapmıştır diyorsam sende açıkca de ki
evet chp genel müdürü bir piyondur, siyasi üsluptan yoksun liderlik özelliğinden başka başka her türlü özelliği olan bir müdürdür de anlasalım.
evet maldır mal.