bugün

not: biliyorum ki yazarların başından geçen günlük bir olayı anlatması pek hoş görülmüyor fakat yaşadığım durum regl konusunda bayanların duygusallık ve acayiplik konusunda çığır açabileceklerini bir kez daha göstermiştir benim minyon sevgilim.

tanım: sevgilinin regl zamanı sorduğu çeşitli ilginç sorulardır.

olay: evinde tv başında yurdum insanları gibi dizi izlerken diğer yandan sözlüğe giren format process ile sevgili arasında geçen garip bir sms diyaloğu şu şekilde başlamıştır, öncelikle format process sevgiliye ne yapacağını sormuştur, sevgili; saat 2 ye kadar uyuyup sonra annesi ile birlikte teyzesine gideceğini ve sonrasında da eve döneceğini açıklamıştır, sonrasında ne yapıyorsun muhabbetlerine girilmiştir:*

f: format process
s: sevgili

s- eee aşkım başka ne yapıyorsun?
f- hiç hayatım kavak yellerini izliyorum*
s- hmmm *
s- aslı mı mine mi su mu saliha mı duygu mu özge mi?
f- saliha ile duygu kim?
s- saliha efenin çakma karısı, duygu'da minenin iş yerindeki esmer kız
f- hmmm... özge fena değil mine'de öyle aslında ikisi birden fena olmazdı *
s- bak sen! *
s- sen mine veya özgeyle buluş bakarsın hangisi müsaitse
f- başlatma mineye özgeye sen kaşındın hem sen sordun!*
s- tamam tamam... *
s- mine mi özge mi?
f- ya abarttın haaa!
s- söyle yaaa hangisi?
f- bilmiyorum hayatım ya diziye göre bakılırsa özge daha yeni mine bilindik hem sevgi aşk isteyen bir kız sadakatli, sevdiği için herşeyini yapıyor o yüzden mine ağır basar özgeyi daha görmedik bakalım...
s- hmmm... *
s- mine mi ben mi?
f- yuh!
s- mine mi ben mi!!!
f- sen!!!
s- ayh *
f- ya soru saçma zaten mine mi ben mi? falan... bunu regl halin yüzünden içinde bulunduğun duygusallığa veriyorum hayatım... sen benim herşeyimsin
s- tabi tabi. mineye bayılıyorsun zaten mine dersinde benim huyumu biliyorsun o yüzden sen diyorsun! pislik!
f- allahım ya *
s- hııııı
f- allahım ya rabbim
s- hıııı :(
f- oy oy yerim seni ben *
s- hıııı :(
f- seni çok seviyorum bebeğim
s- bende seni çok seviyorum aşkım

yalnız tripler hala devam etmektedir sözlük, hemde sen dediğim halde...

edit: bazılarınız başlığı didik didik edip hata aramak yerine adam gibi okuyup herhangi bir düşüncesi yazarsa daha mutlu olacağım, öküz altında buzağı aramanın lüzumu yok okumak istemeyen okumasın kardeşim!
ölücek miyim?
-ayyy aşkım arkama baksana.. bisey var mı?
-ulan normal zamanda arkana baksak sapık mısın diyon,en tiksinç zamanda bu soruyo soruyon.ıykkkkk
arkan sağlam ayşeee devam etttt *

(bkz: ata demirer)