bugün

Güzel olay. Gitgide sevmeye başladım Redhack ı.
fazlasıyla güldüren derin mesajlar içeren aktivitedir. iyi ki varlar
(bkz: vay anan baban kemüğüne)
daha amaçsız ve kalitesiz bir saldırı olamazdı bu nedir ya tutturmuşlar bir red hack diye adamlar halk ekmeğin sitesine saldırdı. bir dış işlerine, iç işlerine ne biliyim tübitak a falan saldırında helal olsun diyelim. oldu olacak tenzile ana ilköğretim okulunun sitesine saldırın. ama verilen mesaj iyi elini halkın ekmeğinden çek bunu sevdim.
verdiği mesajlar güzel de sahibi o mesajları anlayacak kapasitede değil. twitter da ergenlik yapmaya devam edecektir.
1968 kuşağının silahla yapmaya çalıştığı propagandayı çağın koşullarına uygun olarak klavyeyle yapan yeni nesil öncülerin gerçekleştirdiği ses getiren eylemlerden birisi.
en az karaambarkamyonculardernegi.com.tr/ adresini hacklemek kadar ses getirecek eylem.

muhalif medya bu olayı abartarak anlatacak, iktidar medyası bu olaydan kıçının sol kenarıyla bahsedecek.

sayın andavallar ve sayın zavallı ve yazar meslektaşlarım; bu adamların hacklediği sistemlerin düzeltme maliyetleri milyonlarca lira tutuyor. bu adamlar senin benim banka hesaplarımdan geçimlerini sağlıyorlar. bu adamlar demokratik yolla yapamadıklarını korsanlıkla yapıyor. medeniyet içkisinden iki damla içip demokratikleşemediğinizden burada hackerleri savunuyorsunuz, tebrikler, şimdi s.ktirin gidin.

edit:imla