bugün

Bu ne perhiz bune lahana turşusu arkadaş.
Adam neden karektersiz olsun ki bence reddedildikce ısrarcı olan erkek karektersizdir bence çünkü zorla güzellik olmaz.
Tamam birisini seviyo, hoşlanıyo olabilirsin eyvallah ama bu sana o kızı taciz etme(mecaz) hakkı vermez.
Asıl istenilmedigi halde hala hatunun peşini bırakmıyosa karektersizlik olur .
@2 nin dediklerinin aynısı.
Koşuyon da ne oluyor? Ya kız senle egosunu tatmin ediyor ya da seni süründürüp duruyor.
Git yenisini bul. dışarısı seni sevecek onlarca kız dolu.
ileride kafasının ağrıyacağını biliyordur, o kız onunla birlikte olsa bile..
Gayet haklı bir başlıktır. Aksi bir senaryo bana hiç güzel gelmiyor. Gidiyosun, seni seviyorum diyosun. O da anında ben de diyor. Belki gerçektir. Ama sevgi de aşk da çile çekince güzel. Zor bir dağı tırmanıp tepesinde dinlenirken güzel. Ve bence akıllı kız, sevdiğini söyleyen erkeği deneyen kızdır sabırla. Elini attığın gibi açılmayacak. Bir gül gibi bir kez açılacak ve sonra hiç kapanmayacak.
Gerek yoktur.

Naz ile reddetmeyi karıştırmak büyük aptallıktır kanımca.

Bi' kız soğuk soğuk cevaplar veriyorsa, konuşmayı kesici kelimeler sarf ediyorsa( evet, öyle, hmm, anladım) o kız reddetmeye meyillidir. Ama kız reddettiği halde konuşmaya devam ediyorsa o kız naz yapıyordur.

O kız için durmadan uğraşılır.

Reddedilip hâlâ kızın peşinden koşan erkek ya hiçbir şey bilmiyordur ya da kızların egosundan haberdar değildir.
aptalca bi başlık.

kız redddettikten sonra olay şahsın kendisine kalmıştır. ister koşar ister koşmaz. reddedilmiş adam kızın peşinde koşmayabilir, ki koşmasa daha iyi olur zaten.

aslında o erkek, karaktersiz diil, karakterli erkektir.

reddedildikten sonra haziktir lan senle mi uğraşacam, diyebilen erkek, salya sümük olanından çok daha taşşaklı çok daha harbi bir erkektir.

sözlük ergeni erkeklik nedir, onu bile bilmiyo.
saçma sapan bir başlık. karakterle alakası yok kız reddediyorsa tabiki de uğraşmayacaksın, istemiyorsa kovalamaya sürünmeye karşı tarafın egosunu şişirmeye gerek yok. o istemiyorsa başkası ister.
üst entrydeki ''reddedildikten sonra haziktir lan senle mi uğraşacam, diyebilen erkek, salya sümük olanından çok daha taşşaklı çok daha harbi bir erkektir.'' cümlesi duygularıma tercüman olmuştur.
En iyisini en akıllısını yapan erkektir çünkü kız milleti ulaşılır erkekleri sevmez daima ulaşılmaz umursamaz insanları sever. O yüzden adamsın.