bugün

Pegasustur.
Eksilemek için takip ettiğim kaliteli yazar kardeşimizdir.
(bkz: unicorn)
(bkz: pegasus)
Pkk destekçisi diye iftira atan çok olmuştur. Onun dışında ise kızdırdığı milliyetçiler gelip burada içini döker. Bekliyoruz sıradaki malları.
Zaza degil rustur. Evet o rus bu rustur arkadaslar.

Pkk destekcisi yazar. Silinmesi dileklerimle.
http://m.uludagsozluk.com/e/29767860/

Yani tanınmış biri çıkıp vâlideniz hakkında şöyle böyle dese doğru olacak. Doğruluğun tek şartı ün yanı.

Hmm...
çok afedersiniz k*rttür.
Hödö hödö hödö.
Ülkücüler gene basmış burayı. Yazık bunlara be işleri güçleri yok.

Edit: zaza diyeceksin köpek.
Bırakın koştursun sözlükte ancak burada caka satar havasını basar çunki kendisi Türkiye Cumhuriyet kimliği taşıyıp bu memlekette yaşayan havlayan ama ısıramayan ve ısıramayacak olan bir hewalcik olarak kalacak asalak gibi yaşayacak.
Bu hewal buralarda yokken ne güzeldi bee.

31 çekmeye takmış kişidir sanırsın kendisi ünlü bir playboy. Patlamaya üzülür üzülmez sana ne birader?

Ölenler sizden diye mi bu kadar çığırtkan oldunuz?
Turklukle bir alakasi kaldigini sanmadigim at hırsızı tipli yazar. Umarim siliq yher.
Zaza mıymış vay be

Zazaları kürt sanıyor herhalde kazma.
Faşizmden yakınıp Zaza olmayı bir bok sanan, eli pipisinde ergen bir yazar.

Profilinden anlaşılacağı üzere ekmeğe kafa atmış. Üzülme heval. Tıp çok ilerledi.
Milliyetçi yobazlar tarafından kıskanılan

Zaza

Bakınız tekrar kürt değil

Zaza yazar. Siz gerizekalı arkadaşlarım bir attığınız resimlere bir benim resmime birde kendinize bakın. Sonra köşenizde öşek ehehueh kürt öehrhehe diye 31 çekmeye devam edebilirsiniz.

Edit: orda telefonun başında attırıyorsun değil mi milliyetçi veled, uu evet kürt dedim oh yes ona kürt dedim eşek dedim yaşasın alkış.
Yırtık dondan çıkan billur misali heryere atlayan yazar.

görsel
görsel
Bundan olsa olsa redbull içen öşek olur. (bkz: redbull içen öşek)
trafiğin soldan aktığı bir ülkede olduğuna göre kıbrıs, macau, tayland, nepal gibi bir yerde olabilir.
Geri dönmüş narsist pirems. Arkadaşlar yurtdışındaydım bildiğiniz üzere ve dedim ki nalet olsun bu ülkeye diyip ani bir kararla artık türkiyede okumamaya karar verdim. Sevgili müyendisiniz artık direksiyonların sağda olduğu ülkede okuyor. Narsist söylemlerim için takipte kalın.
Kafa iznine çıkmış yazar. Olum ne yakışıklıyım haberiniz yok diye hala üzülüyorum ya
Budapeşteyi beğenmemiş yazar. Abarttıkları kadar yok be herkesin memesi küçük.
Bi an beni de dumura uğratan yazar. Acaba diye düşündürdü. Hayırlısı bakalım.
Kimin liseli olduğunu bilen yazar. Arkadaşlar o sakalı hiçbiryerde göremezsiniz. Şimdi seksiliğimi engellemeyin hadi ikileyin
boş boş konuşuyor yine.

anarşistlerin beyinsiz olduğunu bilirdim de bu kadarı bu liseli için bile fazla.

bu arada adam gerçekten liseli beyler, lise son dikkate almayınız.
Akşam akşam kıskananları görüp gülmüş yazar. Ya tamam şakasına yaparım öyle ben yakışıklıyım bilmem ne de şimdi giderim var yani. Marjinal tosbağa ile özel fotoğrafını onay gelince atacak yazar. Orda yok tosbağa.