bugün

ne yazık ki ortada olan gerçek.
yalanla ve riyayla ayakta duran bir iktidara karşı emekçi halkımızın en önemli muhalefet ve isyan örgütü red hack oldu çıktı.

yalnız twitter'de dile getirdikleri (https://twitter.com/TheRe...status/337247456649678851) gibi, biz halk olarak harekete geçmedikçe yalancıyı susturamayız. yalanın iktidarını defedemeyiz.
hükümet güvenilir olsaydı red hack e ihtiyaç olmazdı.sloganları da on numara hak yiyen hack yer...
Ne yani vatanın en çok sakinliğe ihtiyacı olduğu zamanda hükümet çıkıp işte böyle diye her şeyi anlatsamıydı, ayık olun biraz sanki bilsek istihbaratcılık oynayıp bütün kötü adamların kıçını tekmelicektik, zaten işinin başındaki her vatan evladına bilmesi ve yapması gerekenler söylenmiştir söylenecektir. Redhackin yaptığı yangına körükle gitmektir(küçümsemiyorum oda lazım tabiki) madem klavye başında kahramanlık yapılıyo öğrenip engelleselerdi patlamayı. Dahası her hafta engellenen kaç tane daha reyhanlı var onlarıda öğrenip anlatsınlar millete.Şimdi gidin redhackin ekmeğini yiyip suyunu için.
Tebrik ediyorum kendilerini. Devletin gizli belgelerini aÇığa Çıkararak nası Çirkin bir savaşa sürüklendiğimizi gösterdiler. Tabi ki daha guvenilirdirler.
misal askeriyede bir kısım olan bitenler ortaya çıkarıldığı zaman bu tipler ne diyordu çok merak ediyorum? ya da misal pkk'lılara verilen dernek bursları haber yapıldığı zaman? örnekler çoğaltılabilir. orada bu söylemi kullanmıyorlardı diye hatırlıyorum ama?

tanım: klasik iki yüzlü ulusalcı vs. tavrı. kendilerine olunca meeee, kendilerinin karşısındakilere olunca kıtır kıtır.
(bkz: stockholm sendromu)