bugün

Son yüzyılın en mağdur insanı(!)
olum bişey deyip durmayın artık. alınıyor sonra.
Ortadoğu yobazı.
Türkiye'nin üstüne düşen bir kara bulut.
en kötü yıllarımın sebebi.
Televizyondaki nefret dolu adam. Biter bence. Yazık.
Trump'ı Suriye'den çekilmeye ikna ederek büyük prim yaptı. Seçim öncesi can suyu aldı.
Şunu seyrettiğinizde kanınıza dokunmadan, gururunuza dokunmadan , haysiyetinize dokunmadan hala inadına rte diyebiliyorsanız , benim diyecek lafım yok size.
https://youtu.be/Ukado2_T2II
bir şey söylemek istemiyorum.
Hastalıklı bir bünyeye sahip kişi.

Bulunduğu mevkinin hakkını veremeyen insan.
Ülkenin bunca yıldır yaşadığı ezikliğe ve zavallılığına son veren bir liderdir. Kendisinden öncekiler gibi ülkemizi başkalarına köle etmemiş, elin ağzına göre hareket etmemiş biridir. Ancak gavurun çocukları efendilerine hizmet etmek için bu büyük lideri elbet karalamaya çalışacaktır. Zira o gönüllü kölelerin aldığı kemik azaldı, Erdoğan'ı indirmek için çalışacaklar, ama bu millet bu aslanı bağrına basacaktır.
Yanıbaşımda ölmek üzere olsa bi damla su vermem.

Söylediği hiçbir şeyi unutmadım. Türkiye' nin zeminine mayın gibi döşediği açılım sürecini unutmadım. O hendeklerin kazılması için cesaret veren bu haysiyet yoksunu kişidir.

Şehitlik mertebesini, sanki onun tekelindeymiş gibi önüne gelene vermesini ise çok trajik buluyorum. Kendi halinde güzel güzel delirmiş adamlar, ben peygamberim deyince akıl hastanesine kapatılıyor, bu adam ülkeyi yönetiyor.

Türk' ün en büyük düşmanıdır bu adam. Sınır ötesi operasyon için a haber de atılan başlıklara bakın. Suriye' deki Kürtler sahipsiz değildir. Oraya gönderdiğin gencecik adamlara sen mi siper olacaksın pabucumun başkomutanı?

Bu adamı destekleyenler de aslında gücü destekliyor farkında değil, bir gün bu adam gitse, başka biri gelse, onu da böyle körü körüne desteyecekler. Çünkü karaktersiz olmak bunu gerektirir.
Yok stockholm sendromu, yok başka bir psikolojik analiz bu durumu geçerli hale sokamaz. Gerizekalıysan gerizekalısındır, bu kadar basit.

Tayyip bey, sen git bi kahvehanede okey oynayanlarla konuş. Senin muhatabın onlar, senin mahalle ağzının diplomaside karşılığı yok. Ninem gibi çemkiremezsin senin gibi düşünmeyenlere.
israil ve ABD nin en çok sevdiği ve yönetimde görmek istediği kişidir.
silivri soğuktur şimdi.
Kandırılan bir şahıstır
Ailesi Akp'li olan bilir A Haber ve Atv de devamlı karşınıza çıkacak bir Şahıs.
Eyyyyyy Pensilvanya derken iç sesinden (sni svyrm)diyen şahıstır.
Kemalistlerin ve hdp lilerin hunnarca saldirdigi kisi.gerek hitabeti gerek durusu gerek liderligi ile hicbir siyasinin yanindan yaksalamayacagi kisidir kendisi.
Yasama, yürütme ve yargıyı kendi elinde toplayarak herkese "buranın allahı benim, akıllı olun" ayarı vermeye çalışan cumhurbaşkanı.
silivrinin yegane bekçisi
demokrasi kılıcı
hak hukuk adalet timsali
dünya lideri
muhtarların sevgilisi
sanatçıların korkulu rüyası
lisans mezunu.
forbes 2018 yılının en güçlü kişileri listesinde 48. sırada yer almış cumhurbaşkanı.
2000'lerin başlarından beri Türkiye'yi idare eden partinin başında olan kişidir.
Zaman zaman ilginç çıkışları vardır. Sözgelimi, bir konuşmasında:
"Onların doları varsa bizimde allahımız var"
diyerek doların karşısına allah'ı çıkarmıştır. ilgili bağlantı: https://www.cnnturk.com/v...varsa-bizim-allahimiz-var
israil amerikan ve Rus dostu.
görsel
Bir insan ismi.
eminönü esnafı olacakken cb olmuş mübarek zat.
Kara cahil bir neslin peydahlanmasında en hatırı sayılır imzaya sahip olan bir şahsiyet.