bugün

PEYGAMBERiMiZDiR.
hergün mutlaka sesine görüntüsüne maruz kaldığımız günlük konuşma kapasitesi en yüksek insan.

Erdoğan ın konuşmasını bölüp bölüp haber yapmak da ne kadar haber yapmaksa artık. güçlü medya(!)
uzun boyuyla, karizmasıyla, hitabetiyle, zekasıyla tam bir lider. Kabul etseler de etmeseler de türkiyenin en başındaki adam.
iyi niyeti nedeniyle sürekli kandırılan devlet başkanı.
çok üzücü bir haberdir ki, malesef ki bu sabah da sarayında canlı olarak bulunmuştur..
görsel

işte biz bu yüzden seni sevdik..
cumhurbaşkanının abdullah gül, başbakanın recep tayyip erdoğan olduğu yıllar daha bir güzeldi sanırım(abdullah gül'ün google'ı ziyaret ettiği 2012 yılının paylaşımını sergey brin'in google plus sayfasında görünce fark ettim. şimdi ise abd'ye vize yasağı var. nereden nereye).
bakıyorum da o yıllarda her anlamda türkiye sıçrama yapıyor. erdoğan'nın güçlü bir ikinci adam portresi çizdiği yıllarda yanlışlarını yüzüne söyleyebilecek adamlar yanında vardı. Sonra onlarla yolları ayırıp jöleli gibi adamlarla çalışmaya başladı.

unutmadan fetö ve abd'nin yıkıcı ortadoğu politikaları(arap baharının son halkasının bizim olmamız ) erdoğan'ı dönüşüme sürükledi, bunu da kabul etmek lazım. ama jöleli gibi adamlarla çalışmasının nedenini tarif etmek çok güç.
Göhan töre , ve eşine 4 çocuk demiştir. Aklı başında olan bi insan istediği kadar varlıklı, zengin olsun 2 çocuktan fazlasıyl uğraşmaz bide esra bilgiç'in 4 çocukla uğraşacağını zanettmiyorum.
reisin maaşına zam yapılmış. 35 bin 295 liradan 39 bin 71 liraya yükselecek. denilmiş. Emekli cumhurbaşkanlarının yeni maaşları ise 23 bin 600 liraya çıkacak.
adam nasıl oluyorsa kendini kötülüyor ve bundan prim yapıyor. istanbulu mahvettik bundan bende sorumuyum dedi buradan prim topladı cemaat tarafından kandırıldık dedi prim topladı halen nasıl oluyor da bu ülke insanları bu adama güvenip oy verebiliyor halen anlamış değilim .
Sistemin gerçek yüzünü ortaya çıkarmış baba yiğittir.

Hani abd ve ab bizim dostumuzdu? Savunma sanayisindeki dışa bağımlılık azaldıkça batı ve iş birlikçi yerli uşakları kuduruyorlar.
günümüz dünyasında denginde ve klasında bir başka lider daha bulunmuyor .

yolu bu yüzden baya bir açık gözüküyor . sevmeyenleri baya bir delirtecek .

rabbim ayaklarını taşlara dokundurmasın . tuzak kuranların çekemeyenlerin kıskananlarında sonlarını tez vakitte getirsin inşaallah .
ölümü özledim anne, yaşamak isterken delice.
dosta güven veren düşmanı havlatan kudurtan baş komutanımız recep tayyip erdoğan dır .

türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı dır . düşmanı düşmanımız olan liderimiz dir .

kudurun lan köpekler .
Yaratan kimseyi böyle birine hayran olacak kadar karaktersiz yaratmasın. Ve leddalin, amin.
karaktersiz diyen karaktersize bakın hele .

türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanına hayran olmayıp israilin yahudi liderine mi hayran olacaktık sizin gibi geri zekalılar ?

sizin ben işi boş kafa tasınıza tüküreyim . hem kafir olup hemde yaratandan bahsetmezler mi bir de .
salak herifler .
ya alın şu 7. nesil liseliyi şuradan.

akp genel başkanı. ötesi benim için geçerli değil.
israilden şeref madalyası almış biridir bu arada. itlerine hatırlatılır.
bana herkes madalya verebilir bu beni yolumdan çevirmez .

israilin köpeklerine hatırlatılır .
başlığı altında ironi barındıran siyasetçi.

adamlar bu başlıkta kendisine taptıklarından, önderleri olduğundan, as desin asacaklarından, kes desin keseceklerinden bahsedip, ona karşı gelenler hakkında "köpek" yakıştırması yapıyorlar.

bakın bu ironinin dibidir dibi.

şimdi bunu anlayabilecek kapasite de beklemiyorum ki ben zaten bu biatçı kitleden.
Ata binmeyi beceremeyen baş komutan))) .
sevmeyi hatta çok sevmeyi biat etmek sanan geri zekalıların anlamasını beklemediğimiz durumdur .

daha çok kuduracaksınız daha daha daha...
(bkz: haşa ve kella)
(bkz: trollük yapacağım diye şirk koşmak)
Bu dünyanın en güçlü adamıdır. Umarım ona layık bir kul olabilirim..
Öyle bir bekçidir ki cumhuriyetin başkanını, cumhurbaşkanlığı makamını ortadan kaldırmıştır. Artık devlet başkanımız olur mu bilinmez kendisi.