bugün

olağandır, apoyu remi muhatap alması kadar garip değil.

tabi arınç'dan yediği ayarın yanında pek önemli değil.

(bkz: bülent arınç ın tayyip erdoğan ı yalanlaması)
bu tür yanlışları çok fazladır. örnek çoktur. trt kürt, trt arap bu ülkenin dili nedir ? türkçe peki bu devlet kurumunun kullandığı kürtçe ve arapça ne anlama geliyor ? ben Türküm boyum Kürt bu birşeyi değiştirmez yanlıştır.
mentionlara baktığımızda kimseye yaranamamıştır bu yaptığıyla. bizde zaten gerçek olan tek şey nefret. onun dışında birine iyi dileklerini sunmak, sevgi, sıcaklık ve içtenlik belirtileri; yalamak. aranızda askerde şu komutanımı seviyorum diyebilen oldu mu arkadaşına? ya da öğretmenine alenen sevgi gösterirken dışlanıp alay edilmeyen? ilkokul dahil bak. burası nefret ülkesi arkadaş.
lan yoksa, küfür etmesin bu?
aslı türklere ait olan bahar bayramını kürtçe selamlamasıdır. şimdi buradan ben akp'ye oy veren vatanseverlere soruyorum. özellikle de ankara, istanbul, bursa, balıkesir, trabzon, samsun, rize, ordu, giresun, yozgat, sivas, tokat, çorum, kırşehir, nevşehir, niğde illerindekilere.

gerçekten mutlu musunuz şimdi? binlerce insanın kanı elinde olan bir terörist başı ile kolkola çözüm süreci kisvesi altında bu ülkenin sınır bütünlüğüne, öz değerlerine dinamit koyanlara oy vermekten mutlu musunuz? evet diyin biri çıksın, ben de akp'ye oy vermezsem şerefsizim. evet.
Üzmüştür. Sinirlendirmiştir. Bu kadar oyu bizim ırkımızdan alamayacağını anlamış, azınlığa yönelmiştir.
ee seçim yaklaşıyor, paralel, gezici, mini etekli, türbanlı diye bin bir parçaya böldüğü kişilerden oy çıkmayacak nihayetinde ak-pak partisine. kendisine fırından yeni çıkmış taze potansiyel oy getiren kesim arayan bir omurgasızın bu uğurda yaptığı bir hareket dahadır sadece.
Azıcık aramaya inan kardeşim.

(bkz: nevruz için kürtçe tweet atan tc cumhurbaşkanı)