bugün

severim rapper'ı, saygılı çocuktur. zaman zaman muhalif de olsak asla kırmaz. seviyeli bir ilişkimiz var yani, ama evlenmeyi düşünmüyoruz.

ama adamın bir avatarı var (yok lan, o değil, avatar işte bildiğin hani şu özel mesaj geldiğinde yanda çıkan resim var ya o) ; allah seni inandırsın artık özel mesaj atacak diye korkar oldum. yanıp sönüyor, gidip geliyor, büyüyor küçülüyor (evet çok erotik bir entry oldu). üstüne üstlük bi de palyaço. zaten korkarım palyaço'dan, bi de böle yanar döner bişey olunca insanın içine işliyor...

değiştir dedim; ''ben giderim avatarım kalır'' dedi.

tanım : rapper ninja'nın rahatsız edici avatarının değiştirilmesi yönündeki taleptir. bu adam bir çok yazarla mesajlaştığı için sözlükte genel rahatsızlık yaratmaktadır.

moderasyona not : sonunda sözlüğe seslendim diye mi chat tarzı oldu bu? o zaman sözlükte kaç tane entry kalacak sayın moderasyon formata uygun olan?
kampanyaları sevmesem de rapper'ı severim, saygılı çocuktur. zaman zaman muhalif de olsak asla kırmaz. seviyeli bir ilişkimiz var yani, ama evlenmeyi düşünmüyoruz.

ama adamın bir avatarı var (yok lan, o değil, avatar işte bildiğin hani şu özel mesaj geldiğinde yanda çıkan resim var ya o) ; allah seni inandırsın artık özel mesaj atacak diye korkar oldum. yanıp sönüyor, gidip geliyor, büyüyor küçülüyor (evet çok erotik bir entry oldu). üstüne üstlük bi de palyaço. zaten korkarım palyaço'dan, bi de böle yanar döner bişey olunca insanın içine işliyor...

değiştir dedim; ''ben giderim avatarım kalır'' dedi.

rapper ninja'nın rahatsız edici avatarının değiştirilmesi yönündeki taleptir. bu adam bir çok yazarla mesajlaştığı için sözlükte genel rahatsızlık yaratmaktadır.
haklı bir isyandır. yengem gördü korktu lan. annem öyle insanlarla arkadaşlık etme diye baskı yapıyor. dedim zaten günahı kadar sevmez beni. o avatarı da kıllığına koymuştur. sırf benle mesajlaştıkları anlar için avatarlarına dinazor siki koyan sözlük üyeleri var. nicklerini açıklasam olay olur... o derece yani.
(bkz: rapper ninja akıllı olsun)
gündemin ana maddesidir. merak da ettim lan şimdi. milleti baya korkutmuş belli ki. ama adam demiş 'ben giderim avatarım kalır' diye. dokunmamak lazım kişisel tercih sonuçta. ben de zaten girmek olsun diye girdim bu entryi. daha fazla saçmalamadan çıkıyorum efenim.
KESiNLiKLE DeĞiŞTiRMELi. geçen göz doktoruna gittim. ''sen rapper ninja'nın avatarına mı baktın'' dedi. bi gözlük verdi sektör değiştirip kaynak işine girdim.