bugün

en sevdiği şarkı ohne dich tir.
liselidir.
semtte küçük kardeşimiz olarak göreceğimiz muhtemelen 13-18 yaşları arasındaki kız kardeşimizdir. bizim dinlemediğimiz müziği dinler. kızım bak gel şu türküyü dinle dediğimizde "yaa la gardaş la gardaş abi bi git sıçma kulağımıza yiaaa" der. bizde üstüne gitmeyiz.
buck dich. Sağlam parçadır.
karşıma bir türlü çıkmayan insan.
kurban olunası kızdır.. varsa alırım bir dal.
yengedir mecburen.
bilindik beş şarkısını bilip ortada enee ben almancayı söktüm demektir. (bkz: biz de geçtik o yollardan)
Bir du riechst so gut u beraber söyleyebilmek de lazım tabi.
o benim. yıllardan beri bırakamadım. bir türlü eski müzik olmamıştır benim için. her şarkısında farklı bir anlam vardır. doğu alman grubu olduğu için herhalde ayrı bir sertlik ayrı bir havası vardır.

ve gözleri yaşlı köpek balığı.
ve yüzünden akıyor
fakat köpekbalığı suda yaşar
bu yüzden gözyaşlarını göremezsiniz.

derinler ıssız
ve çok gözyaşı akmış
bu yüzdendir ki su,
tuzlu olmuştur okyanusta.
eğlenilesi değil,evlenilesi kızdır.
Kaç yıldır dinlerim ne alnim opuldu ne kurbanim olundu ne de evlenilindim. Ayni rammstein dan mi bahsediyoruz acaba?
mein* herz* imi brenntyanıyor leme yetkisi olan kızdır.
senelerdir dinlerim hiç evlenmek isteyen olmadı. Aksine uzaklaştılar.
mecburen dinliyoruz bir yerden sonra, almanca hazırlık okuyorum ve hören olayı bende neredeyse 0, şarkılardan bir şeyleri halletmeye çalışırken de elbet bu grup çıkıyor karşına. illa fan olma zorunluluğu yok, hatta bir şeyleri anlamak için dinleyince baya çirkinleştiklerini söylemeliyim.
rammstein dinlemeyi seven kızdır.
Rammstein ninda güzel tarafi bu zaten. Ağlak aglak sadece aşk şarkısı yapan gruplardan değiller. Bi piskopatin vahşi isteklerini, psikolojisini güzel betimlerler.empati yaparsin hatta bagdastirirdimda bazen kendimi.

Lisede günde en az 1 saat dinlerdim hey gidi günler.
asi ve atarlı kızdır. faşist ve bdsmcidir. iç dünyası pislik dolu kızdır. uzak durmak gerekir. bunları gördüğünüz yerde kaçınız. metallica gibi tertemiz bir grup varken neden rammstein dinler merak edilendir. ha sadece ohne dich dinliyorsa sıkıntı yok. o zaman zararsızdır yaklaşabilirsiniz.