bugün

maksadı kafayı bulmak olana her içki vasattır.
bana mesela. ben rakı bira şarap arasında pek ayrım yapmıyorum. kafa olmak için içmem gereken miktar değişiyor sadece.
Rakı içemeyip rakiya b.k atan yazar kişisi. Bu tipler beraber olamadığı kadına da or.spu derler. ikisi de aynı şeydir.
abartıldığı kadar olmayan içki. tadı hoş değildir zaten genelde içmeyenler ağzından düşürmez rakı da rakı. rakı öyle rakı böyle. uygun ortamda belki bir iki atarım ama keyifle alıp içmeyeceğim içki.
icemeyen kişinin fütürsuzca söylediği cümledir. Destur.
şiddetle katıldığım önerme.

viski nin rakı ile aynı fiyatlısını içen köpek öldüren şarap içen insanların viski ve şarabı kötüleyip rakıyı yüceltmesi hakarettir.
Alkol tüketen biri değilim ama rakı var rakı var. Standart bir içki ucuz olması için rafine edilirken çok emek sarfedilmez yillandirilmaz.

Yapım tekniği farklı olduğu için viski ile rakı kıyası bence makul değil.

Vasat ortalama demekse alkol oranı bakımından rakı yüksek alkollü sert bir ickidir.

Damak tadı olarakta bakarsak yüksek alkollü tüm içkilerin tadı bok gibidir. Saf ickiden bahsediyorum kokteyl değil. Sek içilen yüksek alkollü tüm içkiler iğrenç bir tada sahiptir. Kaliteli ve yillandirilmis 12 yıldan uzun süre ficida beklemis single Malt viski de icseniz tadı kötüdür.
güncel Önemli Başlıklar