bugün

91.0 frekansından yayın yapan, alaturka müzik radyosu, en iyi yönüde reklamlar çok az. sürekli müzik çalar, spikerler bile bir saatte bir konuşur.

degit: henüz deneme yayınında.
deneme yayınından çıktıktan sonra karma turka gibi bir isim alan, daha hiç reklama rastlamadığım; türk musikisi severlere aynı sevgiyi haiz birilerince hediye edildiğini düşündüğüm radyo. eskiden yeniye hareketli-duygusal her türlü sanat müziği eserini yayınlamaktalar. şarkı arşivi de gayet tatmin edici genişlikte gözükmekte; öyle ki aynı şarkının hiç yakın zamanda tekrar çalındığına şahit olmuşluğum yok. benim gibi ruhunu müzik ile dinlendirme hevesindeki herkese tarafımdan tavsiyedir. hiç olmazsa arada kan değişikliği bakımından ziyaret edilesi niteliktedir.
trafik sıkıştığında dinlenmemesi gereken radyo frekansıdır. mazallah uyku getiriyor.
ara ara dinleyince iyi gelen radyo istasyonu.
bir dönem karma turka adını aldıktan sonra, yeniden eski adına dönmüş *, sloganı; 'şehrin türkçe klasigi' olan ve birbirinden seçkin türk sanat müziği eserlerini dinleyebileceginiz, harikulade bir istanbul radyosudur.
(bkz: seçil süslü)
an itibari ile saipsiz'in saat 20:00'a kadar yayında olduğu radyo.
saipsizle oryantalden eskilere her telden çalan radyo.
*
an itibariyle harika tsm parcaları calınan güzel bir radyo. ilk kez dinliyor olduguma hayıflandım. dj in sesi cok hoş ve tanıdık geldi, çıkarırım birazdan. *
sözlük sakinlerinin türk sanat müziği dinleyebilecekleri doğru adres. uzakları yakın ediyor bu seçkin eserler. *
dinleyici isteklerine ağırlık verilen gönülden nağmeler isimli sabah kuşağı programı olan radyo.
(bkz: ahmet akkuş)
cumartesi sabahları dinlenilesi radyo.**
bizim radyomuz gibi olmuştur. ekledik sık kullanılanlara.
artık radyo dinlenen tek mekan olarak arabaların kalması nedeniyle yolculuk esnasında mükemmel giden bir radyo. kültürümüzü yaşatmaya çalıştığı için gönlümüzde ayrı bir yeri vardır. takipteyiz.
bugün ( 11 kasım 2009 ) saat 15:00 itibariyle edip akbayram'ın konuk olacağı radyo.

91.0

http://www.radyoalaturka.com.tr
bugün ( 29 aralık 2009 ) 15:00 - 16:00 saatleri arasında, 'misafir odası' programında, altan gördüm'ü konuk edecek radyo istasyonu.
uyku problemi olanların dikkatine!

bugün ( 12 ocak 2010 Salı ) saat 15:00 itibariyle, uyku bozuklukları uzmanı fizyonörolog dr. sabri derman'ı konuk edecek radyo.
bugün (16 şubat 2010 ) 15:00 - 16:00 saatleri arasında, prof. dr. bülent tutluoğlu'nun konuk olacağı ve göğüs hastalıkları (özellikle astım ve alerjik rinit) üzerine konuşulacağı radyo istasyonu.
hafta için 8:30 ve 19:00 arası devamlı suretle dinledigim radyo kanalıdır. güzel yayın akışı ile insanı sogutmaz ama seçil süslü çok konuşma yapmadan şarkı çalmaya devam etsin. çünkü ona kızgın ve kırgınım bir mailimi yanıtlamadı diye.

girilmes bünyede rahatlık giterecek edit: saipsizin açıklaması ile bilgilere ulaştıgım ve seçil süslü ye olan kızdıgınlıgımın gittigini bildirerek yayın akışımıza hızla devam ediyoruz.

ailemizin radyosu.
saipsiz ile günümüzü neşelendirmekte olan radyo. çocukluğumuza falan iniyorlar, manevralar, hareketler aman yarebbi!!!

http://www.radyoalaturka.com.tr/player/
bu aralar yayınında mı birşey var diye merak ettigim radyo. internet üzerinden aksaklıklardan dolayı dinliyemiyorum ve boşlukta hissediyorum kendimi. yetkili merci bilgi verin lütfen.
ruhu güzel insanların dinlediği bir radyodur.ayrıca nostaljik parçaları ile alır götürür insanı.
an itibari ile duydugum müzik dogrumudur ? bu kanal da club tarzı müzik çalıyor ben mi karıştırıyorum dedigim ve aydınlanmak istedigim radyo kanalı.
bugün (3 haziran 2010) saat 15:00 te, faruk tınaz'ı konuk edecek radyo istasyonu.