1. 1.
  91.0 frekansından yayın yapan, alaturka müzik radyosu, en iyi yönüde reklamlar çok az. sürekli müzik çalar, spikerler bile bir saatte bir konuşur.

  degit: henüz deneme yayınında.
  2 ... pilotmont
 2. 2.
  deneme yayınından çıktıktan sonra karma turka gibi bir isim alan, daha hiç reklama rastlamadığım; türk musikisi severlere aynı sevgiyi haiz birilerince hediye edildiğini düşündüğüm radyo. eskiden yeniye hareketli-duygusal her türlü sanat müziği eserini yayınlamaktalar. şarkı arşivi de gayet tatmin edici genişlikte gözükmekte; öyle ki aynı şarkının hiç yakın zamanda tekrar çalındığına şahit olmuşluğum yok. benim gibi ruhunu müzik ile dinlendirme hevesindeki herkese tarafımdan tavsiyedir. hiç olmazsa arada kan değişikliği bakımından ziyaret edilesi niteliktedir.
  2 ... schenardi
 3. 3.
  trafik sıkıştığında dinlenmemesi gereken radyo frekansıdır. mazallah uyku getiriyor.
  1 -1 ... fayaka
 4. 4.
  ara ara dinleyince iyi gelen radyo istasyonu.
  2 ... leggare
 5. 5.
  bir dönem karma turka adını aldıktan sonra, yeniden eski adına dönmüş *, sloganı; 'şehrin türkçe klasigi' olan ve birbirinden seçkin türk sanat müziği eserlerini dinleyebileceginiz, harikulade bir istanbul radyosudur.
  3 ... saipsiz
 6. 6.
  (bkz: seçil süslü)
  ... isildur
 7. 7.
  an itibari ile saipsiz'in saat 20:00'a kadar yayında olduğu radyo.
  1 ... fidelcastro
 8. 8.
  saipsizle oryantalden eskilere her telden çalan radyo.
  *
  1 ... meydanbenim
 9. 9.
  an itibariyle harika tsm parcaları calınan güzel bir radyo. ilk kez dinliyor olduguma hayıflandım. dj in sesi cok hoş ve tanıdık geldi, çıkarırım birazdan. *
  ... missbee
 10. 10.
  sözlük sakinlerinin türk sanat müziği dinleyebilecekleri doğru adres. uzakları yakın ediyor bu seçkin eserler. *
  1 ... bostorgay