bugün

müstakbel kezban yazar.
hayko cepkin'in adını sayko zanneden kişi. güldürmüştür.
kendisini tanıdığıma çok memnun oldum yazarı. ayrıca radyo programımın bugünki onur konuğuydu.
daha düne kadar rabia kimdir nedir bilmeyen pelinsudur... Pelinsu gerçek ismi de değildir muhtemelen...
Asıl adı Münevver. Bir bankada temizlik görevlisi olarak çalışıyor. En büyük hobileri arasında bankanın ana kasasına para konulurken zenginlik hayalleri kurmak ve sabahleyin sildiği yerlere daha kurumadan çamurlu ayakkabıları ile basan veznecilere beddua etmek var. Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'nin en yakışıklı erkeği olduğunu düşünüyor.
edebi felsefesi ile beni benden almış, tunceliye götürmüş olan yazar.
hayatının ayarını benden yemiş yazar.

cevap bile veremedi garibim. aklıma geldikçe gülüyorum.
sözlüğün ağır kezban ablalarındandır kendisi. zira kızlarla konuşmayı sevmez, ilgi çekmeye bayılır, entry yazıp yazıp radyoda okununca da ayyy nolur onu okumayın utanıyorum diye isyan eder.
beraberliğimiz boyunca altına araba, cüzdanına kredi kartı ve kendisine ulusta bir adet daire tutarım.

kabul eder mi, bilmiyorum.
doğum gününde baston, takma diş vb ihtiyaçlarından birini almayı düşündüğüm yazar.
kendisine türk sanat musikinin çargah makamından, güzide sanatçımız tepe beyefendinin bayıldım adlı eserini armağan etmek istediğim yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=8pRP7ESFv_w
hakkında natural born troll olduğu rivayetleri vardır.
twitter da eklemeyin o da sizi ekleyemez izin vermiyorum kendisine. Helalim benim.
(#22151276) liseli kıza tecavüz eden polis için "polis gel demiş o da gitmiş buna tecavüz mü denir?" diyecek kadar kaliteli ve dahiyane aynştayn feyki yazar.

yani; "polis 39 yaşında, evli, iki çocuk babası ayı gibi adam, 17 yaşındaki kıza 'yok kızım olmaz öyle birşey' demeliymiş" diyememiş.

bunlarla sohbet edeceğine kendine benzin dök yak abi en azından insanlıktan soğumazsın.

(bkz: yerine utanmak)
müslüman yazarların biraraya gelmesi oluşumuza yürekten destek vermiş değerli mü'min kardeşimizdir.
(bkz: müslüman yazarların biraraya gelmesi)
uludağ radyonun bozduğu bir yazar kardeşimiz daha. allah ıslah etsin din kardeşim seni diyerek ekliyorum;
sen böyle değildin, şimdi twitter adresi vermeler kendini ifşa etmeler falan hiç yakışmadı sana.
(bkz: bir tanem)

dağılın iyi yada kötü bir söz söyleyenin ağzını burnunu kırarım.
sanırım ergen yazarlar kontenjanından gelmiş bir yazarımız. hoş gelmiş.
(bkz: #22083912)

sozlukte bugune dek gordugum en cinsiyetci ve en igrenc entry'i girmistir.

abdullah ocalan'mis, ulku ocaklari'ymis hic biri umurumda degil ama, gercekten igrenc bir betimleme.

boyle insanlarla ayni havayi soluyoruz iste.

edit piaf: entry'i silmis lakin bu igrenc biri oldugu gercegini degistirmez.

silmemis, hala igrenc biri.
Hem çirkin hem akpli hem de kezban.Bir kızda aramayacağınız tüm özellikler bunda.Allah nazilerin başına bile vermesin bu tipsizi.
(bkz: #22198559)

(bkz: iki eski sevgilinin sözlük yazarı olması)
(#22201752)

farklı. burda prim yapan rereröö milliyetçilerine inat bişeyler söylüyor bu kız. seviyorum seni dostum.
naif bir arkadaştır. Umarım her zaman mutlu olur.
düşünce yapısını çok merak ediyorum. herkes benimle aynı düşünmek zorunda değil tabii ki, ama bunun yazdıklarını neresinden tutsam elimde kalıyor ya.
hani bir mekanda bir eleman olur, kimse siklemez fakat bu düşüncesini açıklamaya devam eder. hatta siklenmemekten zevk alırcasına coşar da coşar. en sonunda akla mantığa yatmayan bi şekilde salak salak konuşur, heh işte o eleman bu.
rabbim herkese beyin vermiş, bi düşünce tutturup hülooğğğ diye gezeceğine, azcık gözlerini açsa belki farkla fikirler benimseyecek, ya da en azından kendi fikrini belirtebilecek.
ama yok. illa bilmemkim bizi merdivene ters bindirdi, illa hülo.
aslında çözüm çok basit. http://galeri.uludagsozlu...k-isteyen-pelinsu-542703/
bakınız efendim çakma hatundur. seviyoruz seni pelinsu.