bugün

uludağ sözlük rabia olmak isteyen pelinsu yu rabia yapma zirvesidir.
bu kızımızın tek ideali rabia olmaktır. bizim üzerimize düşen görevde bu kızımızı layıkıyla bu emeline ulaştırmaktır.
(bkz: bir omuz atında yapak)
benim rabia olmak isteyen pelinsuma bile karıştılar. dokunmayın kızımıza o gezici değil. bizden o.
pelinsu'yu çok güzel sürprizlerin beklediği zirve. artı 1.
"yapma " kavramı çiftleşme eylemini çağrıştırıyor ki bu, başlığı açan arkadaşın art niyetini, sapık fikirlerini ironik bi' dille sakladığının göstergesidir.
pelinsu zaten rabiadır.

keza sözlükte kendi fotoğraflı twitter hesabını paylaşan bir pelinsu düşünülemez.

pelinsular zekidir.

rabialar ise... ah bilmezsiniz o şırfıntıları siiiiiiiz...

ya da bilirsiniz.

bildiğimiz türbanlı işte.

türbanla din derler, alttan alttan neler neler yürütürler.

böyle ahlaksızların recmi vaciptir.
gizli mesaj verilen baslikla beraber olacak eylem. disney misin lan.
Adini agziniza bile almayin sikerim agzinizi zirvesi.

Ugrasmayin lan bu yazarla.
biraz yaşça küçük gibi ama pedofili girmezse ben varım.

not: hindistanda bir kadına toplu olarak bundan yaptıydılar. cezası çok ama ossun.
başlığa bakarsak tam anlaşılmayan eylem,amac pelinsuyu rabia yapmak mı yoksa direk pelinsu yu yapmak mı?
artık hayata geçirilmesi gereken zirvedir.
müşahit olarak katılacağım zirvedir.
soda şişesiyle katılacağım zirvedir.
hunharca yapılması gerekendir.
damacana ile katılacağım zirvedir.
mabadına trafo giren seçmenlerin hayalidir.
(bkz: kimi dövüyoruz)
zeka ile katıldığım zirve. Bu kadar salağı başka türlü nasıl akıllı ederim bilemiyorum.

Aklınca bel altından vurma çabası olanların planladığı zirvedir. Kızla aynı görüşte değilsiniz diye böyle mallıklar yapmanıza gerek yok.
o değil de fena bir trafo muhabbeti dönen zirve.
zirveye trafoyla katılan karlı çıkar beyler.
Yanlış anlaşılabilecek bir beyan.

(bkz: yanlış okumalar)
tamamen liselilerden oluşacak zirvedir.

gittikleri her ortamda seviyeyi düşürüyor kekolar. sözlük de sözlük olmaktan çıktı. azcık daha eğlenin de kaybolun.
Ahlaksızca bir zirve. Kızı sevmiyor olabilirsiniz ama küfür ve hakaret etmekte neyin nesi.
Katılım oranının "bazı yazarları adam etme zirvesi"nden daha az olacağı kesin olan zirvedir. (bkz: edep yahu)
her zaman göreve hazır bulunacağım zirvedir.
bu başlık ben fotoğrafımı paylaşmadan önce açıldığına göre, sen hiç bişey yapmasan da erkekler sağolsun çok şeyler.