bugün

beşiktaşta oynayarak bu zinciri kıracağını düşündüğüm durum.
bazılarının aptalca laf sokmalarını hatırlatacağız böylece.
(bkz: maden sodası)
beşiktaşda oynayabilecektir o zaman.
(bkz: tamam la tamam şaka yaptım)
beşiktaş'ta oynayacağının göstergesidir.
hiç boşuna bok atmaya çalışmayın dediğim zımbırtıdır. zamanında anelkalar alındı , ortegalar geldi, hagiler vs vs. futbolcular geldi. kim laf söyledi bu futbolcuların büyüklüğüne ? hiç kimse. neden şimdi quaresma üzerine oynanıyor bu oyunlar ? hee diyelim büyük futbolcu değil olabilir. ama şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş bir takımdan futbolcu almak o kadar kolay bir iş değildir. hemde dünyanın en büyük takımlarında oynamış bir futbolcuyu. hele ki zamanında dünyanın en büyük futbolcularından ronaldoyla aynı kefeye konmuş bir futbolcuyu almak kolay değildir. chealsea de 4 maç oynamış bir futbolcuyu galatasarayın elinden almak kolay. aldın hadi bas bas bağırmadın mı chealseaden futbolcu aldım diye ? bağırmadıysan bsg.
bence en az ronaldo kadar teknik bir futbolcuydu. futbolcuydu diyorum çünkü türkiye'de ona tapan taraftarın kıymetini bilemedi o da istanbula kaptırdı kendini belki beşiktaş değil başka bir takıma gelse onun nazını çekerlerdi ama onu da yapamadılar. ne quaresma beşiktaşa katlandı ne beşiktaş q7'ye.

not : beşiktaşlı değilim ama quaresma için yaklaşık 20 maçına gitmişimdir.