bugün

bölümlerde puan yükseldikçe kadınların çirkin olması aslen başlık ya da ona benzer bir şey. nedir ne değildir diye heyecan yapmayalım lütfen. az beri gelin, okuyun efendim. üniversitelerde gözlemlenen durum. bölümlerden bahsediyoruz. puanları yükseldikçe hem kız sayısı azalmakta hem de güzellik oranı. kabul edin ya da etmeyin. her bölümü gidip kim güzel kim çirkin diye bakmadım ama bir işletme iktisat bölümündeki kız oranı ile mühendislikteki oran bir değildir. aynı şekilde güzellikte. işletme okuyan kız başkadır, mühendis okuyan kız başka.

mühendis okuyan kızlarda gözlemlenen şey ne yazık ki ama ne yazık ki bakımsızlık. e tabi bakmıyor kendine. derslerden başını kaldırmıyor ve çirkin bi hal alıyor. oysa ki diğer puanı düşük bölümlerde ise afet mübarek hepsi. ben inşaat mühendisinde sayılı güzel kıza rastladım. neden? boşver nedenini. yapmayın etmeyin kızlar yazın şu bölümlere de, çabalayın lütfen. sınıflar efedersiniz t*şak kokuyor resmen. her yer erkek..

aynı şekilde çirkin olmaları. kendini derse veren kız bakımsız olup çirkinleşiyor ya da çirkinim diye derse veriyor kendisini. sonuç olarak çirkin işte. çirkinlik göreceli ama bakımsızlık değil efendim. çirkinim, şişkoyum diyen bir kız bakım yapmazsa sonuş feci. vallaha evde kalırsınız bak, benden söylemesi.

bir de ikisini paralel şekilde yerine getiremiyorlar onada gıcığım ben. kendine bakan kız derslerine hakim olamıyor, derslerine önem veren bakımına.

ben istemez miyim sanki mühendislikte güzel kız görmek? tabi ki isterim..biraz çaba, biraz gayret..lütfen..sınıfların güzel kokması dileğiyle..

(bkz: akıllı kadınlar genelde çirkin olurlar)
(bkz: akıllı kadınların çirkin olma sebepleri)
(bkz: az votka ver de aksam yengeyle bulusayim)
bölümüne göre değişir aslında. inşaat okuyan biri bu konuda dertli olabilir ama kadınlar mühendislik seçecekseler eğer makina,inşaat,elektronik yerine endüstri seçiyorlar. hem de gayet yüksek puanlarla.genelinin çirkin olduğu da söylenemez. öbür mühendisliklerde sayıları az olduğu için tümevarım ı çok dar bir kesitte yapmakta yazarlarımız. güzel mühendis bayanlar görmek istiyorum diye tercih yapıcaksanız eğer gidin herhangi bir yerden endüstri yazın. bol bol görürsünüz.
katılarak güldüğüm önerme. aynı zamanda katılmadığım önerme.
bu mantıkla açık öğretim okuyan, tüm gün evde kadın programları izleyip çekirdek çitleyen, annesiyle dedikodu yapıp yer yer müzik açıp hoppidik hoppidik oynayan kızlar süper güzel. hadi lan ordan.
boğaziçi üniversitesi nin tek başına çürüttüğü olay.
aseksüellik göstergesi antalyaspor 8 puana yükseldi ya kızlar çirkin gelmeye başladı bana. ama kırmızı beyaz bişi giyerlerse o ayrı.