bugün

ailesi ile kavga edip bütün hıncını sevgilisinden alan karakterdir.

uzak durulmalı bu tiplerden.
Psikolojisi bozuk sevgilinin psikolojisini yerine getirmek aslinda kolaydir. bu kisi bir erkekse eger, bütün gün diledigin gibi arkadaslarinla gez demek yeterlidir, eger bir kadinsa cebinizden kredi kartini uzatmaniz kâfidir.
Usenmeden okudum. Mal misiniz amk. 3 dk cevap vermeyince kizan clashtan gelen bildirime baktin diye canina okuyan amsalak bir kezbana ne diye bu kadar deger verirsin ki. Su kiz halimle boyle biri elime gecse am sifat demem dagitirim lan. Hayir birbirinizi kisitlayinca cok mu bir bok oluyor. Senin psikolojini o manyak kari bozuyor arkadasim ki sende ondan kurtulmussun birak o burns depresyon testlerini ve aramiza don amk.
Tanim: bosa vakit kaybi olan ugrastir.
Hep uğraştılar benimle.
aynısını deyip çekip gitmişti benim sevdiğim kız... bunu diyen tek kız hayatım boyunca kız arkadaşlarımın arasında tek aşık olduğum kızdı... diğerleri asla böyle bir durumdan yakınmadı, gayette mutlu oldu benimle... kısacası beni kendine aşık ederek sen psikopat ettin sen bu kadar kıskanç ve paranoyak ettin... aşk manyakça bir şey, aşık olduğun insana iyi davranamıyorsan aşık olmadığına iyi davranıyorsun işte...
eeeeh sikerim lan bu düşkün hallerinizi.

biraz kendinize gelin amına koyduklarım, bu sevgi-aşk denilen şeyi biz de yaşadık. yaşadık da hiç bu kadar onurumuzu gururumuzu ayaklar altına almadık.

nedir bu pejmürde haller ?

her zaman ama her zaman,
gurursuz bir birlikteliktense, onurlu bir ayrılığı tercih edin.

ayrılıklar bir gün olur sonlanır ama, giden onurunuzu, gururunuzu tekrar geri getiremezsiniz.